Michał28.09.2014
Zobacz jak działa najnowsza wersja iOS 8.0.2 na iPhone 5

Kilka dni temu Apple udostępniło nową wersję iOS 8.0.2. Na pewno jesteście ciekawi jak działa i jak sprawuje się najnowsza wersja iOS na iPhone 5? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Autorem filmu jest adrianisen, który jak wspomniałem wyżej zaprezentował nam działanie najnowszego iOS na dwuletnim już iPhone 5. Mam nadzieje, że poniższy film pomoże Wam w jakimś stopniu odpowiedzieć na pytanie, czy warto instalować iOS 8.0.2 na iPhone 5.

Więcej na temat iOS 8.0.2, a także pełną listę zmian znajdziecie w tym wpisie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Czas promocji się skończył

  Jeśli macie w zamiarze stworzyć opiniotwórczy portal informacyjny, to może czas wreszcie zaprzestać traktować się, jako miejsce do umieszczania nieautorskich treści. Choć to dla was pewnie niewiarygodne – również i Youtube radzi sobie świetnie bez waszej pomocy. Piszcie, komentujcie i TWÓRZCIE własne treści – wtedy wrócę. A tymczasem to moja ostatnia wizyta na waszej stronie – mimo wszystko powodzenia życzę.

 • adrian

  Czas promocji się skończył admin raczej ma w dupie to czy ty będziesz tą stronę odwiedzał czy nie ha ha ha w zasadzie ja też :P :P :P

  • dd

   Ty może i masz w dupie (nikogo to pewnie nie obejdzie), ale admin jest z pewnością innego zdania – kliknij w link „konktakt i współoraca”, a zrozumiesz z jakiego powodu ten blog powstał.

 • rafal

  A jak działa?Chujowo,w końcu trzeba jakoś zmusić idiotow do kupna iPhona 6..
  Tyle że idioci z czasem mądrzeją…

  • MAJKI Bang

   Po czym poznać idiotę ? Ze pisze głupie komentarze Xd