Wacław Niezgoda26.04.2015
Zobacz jak obejść ograniczenia w Snapchat (bez Jailbreak)

Każdy kto używa Snapchat zna jego ograniczenia, 10 sekundowe filmy oraz natychmiastowe powiadomienia o otwarciu lub zrobieniu zrzutu ekranu. Są jednak sposoby, aby to obejść.

Pierwszy trik pozwala na nagranie filmiku dłuższego niż 10 sekund. Aby nagrać dłuższy film niż 10 sekund należy zrobić następujące czynności:

  • Włącz Snapchat
  • Zaczyniaj normalnie nagrywać film trzymając palec na przycisku nagrywania i gdy film się nagrywa włącz  multitasking ( 2x home). Można w ten sposób nagrać nawet 30sek filmy.

Kolejna sztuczka dotyczy zrzutów ekranu bez powiadamiania nadawcy.

  • Włącz Snapchat
  • Po otrzymaniu wiadomości należy uruchomić tryb samolotowy, odczytać wiadomość i w tym czasie zrobić screen.
  • Po zrobieniu screena trzeba  się wylogować z aplkacji, włączyć WiFi i ponownie się zalogować.
  • Gdy zalogujecie się ponownie możliwe będzie ponowne obejrzenie wiadomości  i dopiero wtedy nadawcy wyświetli się komunikat, że zobaczyliśmy jego snapa.

Ostatnią już sztuczką jest dodawanie tekstu do zdjęć, chodzi tutaj o większą ilość niż jest to dozwolone przez aplikację, są na to dwa sposoby.

Pierwszy z nich polega na zapełnieniu całego paska tekstem, a następnie włączeniu opcji dyktowania. Dodany tekst w ten sposób zostanie dopisany ponad limit, jednak nie należy klikać od razu Gotowe, zamiast tego musimy powiększyć tekst poprzez dotknięcie „T” w prawym górnym rogu.

Innym i dużo wygodniejszym sposobem jest otworzenie Notatek, dodanie paru pustych linijek poprzez „return” i skopiowanie ich na nasze zdjęcie, w tak dodanym pustym tekście możemy dodawać tekst w dowolnym miejscu.

Uwaga! Te błędy, ponieważ nie oszukujmy się to są po prostu błędy w aplikacji, zostaną z pewnością załatane w przyszłości, lecz póki są one dostępne, więc można z nich korzystać. Opisywane przeze mnie powyżej „sztuczki” działają tylko w najnowszej wersji aplikacji – 9.6.0.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • Oliwia Wądołowska

    Próbowałam i nie działa, a mam najnowszą wersje