Michał22.09.2017
Zobacz jak odporny na zarysowania jest ekran najnowszego iPhone’a 8

Premiera iPhone’a 8 już za nami, więc czas na pierwsze testy. Dziś sprawdzimy jak odporny na zarysowania jest ekran w iPhone 8.

Jeden z videoblogerów postanowił sprawdzić wytrzymałość iPhone’a 8 na zarysowania i nagrał bardzo fajny film na którym możecie bardzo dokładnie zobaczyć ile jest w stanie wytrzymać nowy iPhone’a 8. Jak wypadł test? Zobaczcie poniżej. Ja powiem tylko tyle, że jest dobrze.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Niezadowolony

  Trochę kaszana że na szkle kamerki czy touch id dali niby szafirowe, a na froncie jakis bubel. Mogli dać wszędzie szafirowe. Inaczej pierwszy lepszy wypad w teren i szybka porysowana, paprochy, odrobiny piasku w kieszeni i dowidzenia.

  • Bartosz Jasiówka

   szafirowe jest dużo twardsze a to ma zawsze i wadę i zaletę ponieważ im materiał twardszy tym trudniej go zarysować ale zarazem twardsze znaczy bardziej kruche dlatego w iphone masz tylko małe elementy wykonane z szafiru bo aparat i touch id nie mogą być porysowane a szansa że coś trafi w tak mały element jest bardzo mała lecz gdyby zrobili ekran i tył z szafiru to byś go nie porysował ale przy pierwszym lepszym upadku na nawet dywan mógłby się zbić bo szafir nie jest elastyczny a obecny ekran przejmuje energie upadku lekko się wygina i odrazu wraca do dawnej formy a szafir się nie wygnie tylko odrazu pęknie i właśnie to jest powodem takiego a nie innego zastosowania tych szkieł w tych miejscach gdzie są bo jednak większość użytkowników woli porysowana niż zbite 😀

 • Doroan

  Kto do cholery traktuje telefon nozem do tapet? Wiadomo ze w takich warunkach waszystko sie zniszczy! Bardziej powinien przejechac szybke piaskiem i kluczem niz nozem do tapet. Test nie ma sensu