Krystian24.03.2014
Zobacz jak pracownik Microsoft zachęca 12 letnie dziecko do zakupu Surface

Nie ma to jak iść z córką na zakupy i trafić do sklepu Microsoft, gdzie wspaniale wyszkolony pracownik zachęca do zakupu tabletu za pomocą Excela.

Tak, niestety to prawda, historia wydarzyła się naprawdę w USA. Młoda 12 letnia dziewczyna chciała iPad, tak, ten jeden najlepszy tablet. Niestety po drodze wyrósł pusty jak zwykle sklep Microsoftu i sprowadził ją na złą drogę. Cóż, dzieckiem jak widać łatwo było sterować i wmówić, że Surface jest fajny…

Źródło: microsoft-news.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • Pawel

    Surface nie jest fajny, natomiast coś co wygląda jak Surface a ma W8 jest fajne :)

  • Jakub Mocarski

    Z całym szacunkiem do właścicieli iPadow i z uwielbieniem do Apple – tablet z jabłkiem to przy jakimkolwiek dotykowym urządzeniu z WP8 jest jedynie zabawką… Wybranie Asusa T100 zamiast Aira, to jedna z najlepszych decyzji odnośnie sprzętu RTV, jaką podjąłem. Tak, strasznie brakuje mi stabilności iOS, ale lista rzeczy, które można zrobić na T100, a których nie da sie wykonać na iPadzie wydłuża sie co kilka sekund. Chociażby ostatnio lecąc samolotem nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo cieszylem sie, gdy mogłem pograć na WP8.1 w Heroesy 3 palcem. :) Civilization V, Fallout, Portal 2, Torchlight – to wszystko jest w pełni grywalne. Nie wspominając już o darmowym Wordzie, normalnych przegladarkach i pełnej klawiaturze z dyskiem 500GB. Dla iphone nie znalazłem alternatywy, ale dla iPada nie trzeba daleko szukać.

  • Hah

    Ale ból dupy narkomana :P