Michał22.01.2017
Zobacz jak przyspieszyć pracę iPhone, iPad za pomocą ukrytej funkcji w Battery Doctor

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami na Twitterze, przyszedł czas na pokazanie Wam w jaki sposób można przyspieszyć pracę iPhone, iPad za pomocą ukrytej funkcji dostępnej w Battery Doctor.

Jak zapewne wiecie wiele gier i aplikacji na iOS, nawet po usunięciu zostawia pliki tymczasowe, które z biegiem czasu zajmują coraz więcej miejsca w naszym iPhone. Jak je usunąć? Za pomocą darmowej apki Battery Doctor. Jak tego dokonać?

W tym celu należy oczywiście zainstalować aplikację (link do niej znajdzicie ponizej) uruchomić ją i wykonać następujące czynności.

Po uruchomieniu kliknijcie 2-3 razy na pustym obszarze ekranu głównego aplikacji, następnie włączcie multitansking (2x home) i zamknijcie apkę.

Po ponownym uruchomieniu w aplikacji powinna pojawić się dodatkowa opcja „Junk” (patrz wyżej). Jeśli opcja się nie pojawiła wykonajcie cały proces jeszcze raz.

Za pomocą tej opcji będziecie mogli bardzo szybko wyczyścić Wasze iUrządzenie z wszystkich dostępnych w nim śmieci zapewniając w ten sposób większą wydajność iPhone i iPad. Smacznego!

Apka jak wspomniałem na początku dostępna jest w App Store za darmo. Polecamy.

Battery Doctor - Master of Battery Maintenance
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Jacek Se

  A po co ta kombinacja?? Od dawna jest (czaly czas byla) dostepna funkcja „junk”!!

  • krzysiekb92

   nie usuniesz tak niepotrzebnych plików zalegających w pamięci smartfona/tabletu.

 • Golum

  Dziwna sprawa po tej kombinacji automatycznie otworzyła mi sie aplikacja od wiadomości z uzupełnionymi polami do wysłania esemesa z jakimś kodem. Cos tu śmierdzi ….
  https://uploads.disquscdn.com/images/fd1c3367eb459e095173d3428d81f7d881772933b824e629ede5144233b757e2.png

  • Mariusz

   mialem to samo. usunalem apke.

 • Natalia

  Mi wszystko działa, dzięki :)

 • Check

  W tej aplikacji ta opcja była dostępna ale chyba ją wykasowali więc ja nie polecam żadnych kombinacji tricków skoro ktoś niżej przez to ma do wysłania smsa premium. Coś tu śmierdzi.

  Co moge polecić to reset Ramu czyli wyczyszczenie wszystkiego co za- cache’owane. Naciskamy wyłącznik aż się pojawi pasek wyłączania, następnie przytrzymujemy przez ok 5s home button po czym tel wraca do ekrenu głównego i mamy czysty bufor Ramu.

  • Ta aplikacja to ściema.

   • Check

    Ale ja nie pisałem o aplikacji jeśli chodzi o czyszczenie buforu Ramu, robisz to bez żasnej aplikacji :)

 • Glupichniesieja

  Przyspieszyć pracę iPhone ?
  Po co piszecie takie bzdury ?
  Zaczynam wątpić czy wy wogóle kiedyś używaliście jakiekolwiek urządzenie z iOS..
  Lol.

 • Ta aplikacja to ściema. Liczba przedstawianych śmieci które wykasowała jest zupełnie losowa i nijak ma się do rzeczywistości – przykład: pierwsze skanowanie 490 MB. Drugie skanowanie 1,2 GB, trzecie skanowanie 120 MB. Po żadnym z nich ilość pamięci podanej przez aplikacje nie zwolniła się.

  • Mariusz

   a mnie sie w ustawieniach zwolnila. 1.5GB
   pojawil sie jakis sms do wyslania ale na szczescie nie tapnalem „wyslij”
   apka juz poszla do kosza a utor ma wpierdol za takie naciaganie choc moze nieswiadome.

  • krzysiekb92

   robi tylko plik tymczasowy, musiałbyś mieć Jailbreak i iCleaner/Pro, żeby rzeczywiście usunąć dane.

 • Szymon

  Autorze tego „poradnika” w AppStore od dawna byla aplikacja Battery doktor – doslownie identyczna tylko z pomarańczową ikonką baterii. Na starcie nie ma chińskich znaków na dole, zakładka junk jest dostępna zawsze. Nie wiem czy ta wersja jest dostępna w AppStore ponieważ mam ją od bardzo dawna.

  Co ciekawe, apka z artykułu prosi o lokalizacje co jak na tego typu aplikacje jest dość dziwne. Nie wyskoczył mi co prawda sms do wysłania tak jak innym użytkownikom w komentarzu ale coś to brzydko pachnie…

  Powinniście skasować ten artykuł i napisać jeszcze jeden z przeprosinami i sprostowaniem, że wprowadzacie ludzi w błąd. Wartość merytoryczna zero! Niektóre wpisy na stronie to kompletne dno i rozumiem, że chcecie zachęcić ludzi do kliknięcia w artykuł ale bardzo często tutuł nijak nie odzwierdziedla rzeczywistego przesłania artykułu. Jak już ta apla coś robi dobrego to czyści pliki i zwalnia miejsce a nie przyśpiesza iphone.

  To tak jakbyście napisali „Wiemy jak przyśpieszyć Twojego iphona” – skasuj wszystkie aplikacje, usuń dane, od razu będzie chodzil szybciej. TOTALNE DNO !