Michał10.09.2014
Zobacz jak wyglądają nowe etui do iPhone 6 i iPhone 6 Plus

W związku z tym, że Apple postanowiło zmienić wielkość, a także kształt nowych iPhone’ów, zmienił się także rozmiar i wygląd etui oferowanych przez Apple.

Poniżej mam dla Was zdjęcia na których możecie zobaczyć jak wyglądają etui do iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Pokrowce będą dostępne jak w roku poprzednim w różnych kolorach i w opcjach silikon lub skóra. Opcja silikonowa będzie kosztować 35€ natomiast wersja skórzana 45€.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się nowe etui dla iPhone 6 i iPhone 6 Plus.

7

8

1

2

3

4

5

Źródło: apple.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Tomek

  35 ojro za silikon :D

 • RobertKorzeniowski

  skorka Panie

 • Andre

  Nasuwa mnie się taka myśl, że te właśnie kolory etui powinny być wczesniej dane jako kolory do IPhona 5c. Są dobrze wyważone.

 • Tomek

  Hej, to ja zdecydowanie wolę etui na iPhone tej brytyjskiej firmy Knomo http://bag-a-porter.pl/47-iphone-6 Wiem, że są bardzo dobrej jakości, no i ceny są rozsądniejsze. No i mają super kolory. Mój faworyt to zielony ;) http://bag-a-porter.pl/na-telefon/277-iphone-6-snap-on-case-green.html

 • Kamil

  Przy kupnie tak drogiego telefonu warto zainwestować w dobre etui. Etui na iPhone 6 knomo są rzeczywiście super. To najwyższa półka, jeśli chodzi o skórę, ochronę i design. Mi dziewczyna kupiła czarne i wszyscy mnie o nie zagadują http://bag-a-porter.pl/na-telefon/276-iphone-6-snap-on-case-black.html jest ekstra!

 • Ala

  Panowie – super stronka! Ja właśnie znalazłam dla siebie super etui na iPhone IPHORIA http://bag-a-porter.pl/10_iphoria Czad! To a propos posiadania niestandardowego etui ;)

 • Ala

  ja mam etui stilgut i jestem mega zadowolona