Krzysiek Borek15.04.2016
ZUK Z2 Pro na pierwszej grafice promocyjnej

W przyszłym tygodniu na pewno będziemy świadkami debiutu Lenovo ZUK Z2 Pro, a zanim to nastąpi,możemy wreszcie zobaczyć, jak sprzęt będzie się prezentował.

Grafikę promocyjną na swoim koncie Weibo umieścił Chang Cheng (CEO) i od razu widać, że mamy do czynienia z cieńszym sprzętem od jego poprzednika, a w oczy rzuca się również zaoblone szkło hartowane 2,5D, chroniące wyświetlacz. Z tyłu jak zwykle można zauważyć aparat główny z dwutonową diodą doświetlającym i laserowym autofocusem.

Pokazanie wyglądu nadchodzącej słuchawki to nie wszystko, informacja została okraszona hasłem Tremble xx5, x9, xxx6, co może sugerować, że Xiaomi Mi 5, Huawei P9 i Meizu Pro 6 będą miały czego się bać.

gsmarena_001

Cheng zdradził również, że sprzęt zadebiutuje 21 kwietnia bieżącego roku, więc wydaje mi się, że tak właśnie będzie wyglądał ZUK Z2 Pro. Jednak CEO pod marki nie podał żadnych szczegółowych informacji ani oficjalnej nazwy urządzenia.

Według ostatnich przecieków wiemy, że Z2 Pro zostanie wyposażony w 4 rdzeniowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 820 (64 – bit), 3 lub 4GB pamięci operacyjnej i 32GB na dane. Jeżeli chodzi o aparaty, to znowu możemy spodziewać się kombinacji 13MPix (tył) /5MPix (przód).

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek