µBrowser - ciekawa przeglądarka internetowa dla Apple Watch ciekawostki µBrowser przegladarka dla Apple Watch, µBrowser, przegladarka dla Apple Watch, Apple Watch  Osby, które używają Apple Watch wiedzą, że jednym z ograniczeń smartzegarka od Apple jest brak Safari. Ale dziś naprawimy "ten błąd". Poznajcie µBrowser - ciekawą przeglądarkę internetową dla Apple Watch. ubrowser 1300x700

µBrowser – ciekawa przeglądarka internetowa dla Apple Watch

Osby, które używają Apple Watch wiedzą, że jednym z ograniczeń smartzegarka od Apple jest brak Safari. Ale dziś naprawimy “ten błąd”. Poznajcie µBrowser – ciekawą przeglądarkę internetową dla Apple Watch.

W ostatnich latach Apple stopniowo zwiększało rozmiar wyświetlacza Apple Watch, dzięki czemu korzystanie ze smartwatcha jest nieco wygodniejsze. µBrowser to naszym zdaniem obowiązkowa aplikacja dla każdego posiadacza iZegarka Apple. Nie jest to może idealna, ale ciekawa aplikacja, która robi wszystko, co trzeba aby wyświetlać witryny internetowe na Apple Watch.

µBrowser - ciekawa przeglądarka internetowa dla Apple Watch ciekawostki µBrowser przegladarka dla Apple Watch, µBrowser, przegladarka dla Apple Watch, Apple Watch  Osby, które używają Apple Watch wiedzą, że jednym z ograniczeń smartzegarka od Apple jest brak Safari. Ale dziś naprawimy "ten błąd". Poznajcie µBrowser - ciekawą przeglądarkę internetową dla Apple Watch. ubrowser 1

Należy pamiętać, że obrazy w niektórych witrynach ładują się powoli. Ponadto niestandardowe czcionki nie pojawią się na wielu stronach internetowych (błąd watchOS), pokazując w ten sposób użytkownikowi inny wygląd niż „oryginalna” witryna, ponieważ µBrowser musi używać standardowych czcionek internetowych.

Pomimo tych ograniczeń aplikacja, µBrowser jest prosta w konfiguracji i obsłudze, a także umożliwia przeszukiwanie sieci lub wprowadzanie adresu URL bezpośrednio na ekranie Apple Watch. Ponadto możesz także dodawać swoje ulubione zakładki za pomocą aplikacji na iPhone’a.

Gdy otworzysz witrynę na Apple Watch, µBrowser poprosi Cię o potwierdzenie, ale jest to wymaganie techniczne wymagane przez Apple. Apka jest dostępna w App Store w cenie 0,99 €.

 

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top