1.1.1.1 publiczny i bezpieczny DNS od Cloudflare już dostępny w App Store ciekawostki vpn, publiczny dns 1.1.1.1, jak uruchomić 1.1.1.1 na iPhone, iPhone, Apple  Zapowiedziana kilka miesięcy temu aplikacja 1.1.1.1: Faster Internet właśnie kilkanaście godzin temu trafiła do App Store. Jest to szybki i bezpieczny serwer DNS. 1.1.1.1

1.1.1.1 publiczny i bezpieczny DNS od Cloudflare już dostępny w App Store

Zapowiedziana kilka miesięcy temu aplikacja 1.1.1.1: Faster Internet właśnie kilkanaście godzin temu trafiła do App Store. Jest to szybki i bezpieczny serwer DNS.

Jak podaje Cloudflare serwer DNS 1.1.1.1 jest nie tylko bezpieczny, ale oczywiście o wiele szybszy od innych publicznych serwerów tego typu.

1.1.1.1 publiczny i bezpieczny DNS od Cloudflare już dostępny w App Store ciekawostki vpn, publiczny dns 1.1.1.1, jak uruchomić 1.1.1.1 na iPhone, iPhone, Apple  Zapowiedziana kilka miesięcy temu aplikacja 1.1.1.1: Faster Internet właśnie kilkanaście godzin temu trafiła do App Store. Jest to szybki i bezpieczny serwer DNS. 1.1.1.1 Screen Record

Publiczny adres można ustawić w iPhone ręcznie, ale po co to robić jak można pobrać z App Store darmową aplikację, która będzie to robić za nas automatycznie. Program instaluje na naszym urządzeniu profil VPN, który aktywuje się po uruchomieniu z serwerem.

Aplikacja jak wspomniałem na początku dostępna jest w App Store za darmo. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

[app 1423538627]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry