ios16.4 1

10 innowacji w iOS 16.4, których nikt nie zauważył

iOS 16.4 beta 1, który został wydany w kilka dni temu wprowadza znacznie więcej innowacji niż się nam wydawało. Oto 10 nowości, które musisz znać.

Wstępnie mówiliśmy o 5 funkcjach, które zostały wprowadzone w iOS 16.4. Jak się okazuje zmian jest znacznie więcej. Poniżej mamy kolejne 10 innowacji, których nikt nie zauważył.

Nowości w iOS 16.4, których nikt nie zauważył

10 innowacji w iOS 16.4, których nikt nie zauważył ciekawostki nowości i zmiany w iOS 16.4, ios 16.4 release date, ios 16.4 kiedy, ios 16.4 emojis, ios 16.4 emoji, ios 16.4 download, ios 16.4 co nowego, ios 16.4 beta profile download, iOS 16.4 beta 1, ios 16.4 beta, iOS 16.4 iOS 16.4 beta 1, który został wydany w kilka dni temu wprowadza znacznie więcej innowacji niż się nam wydawało. Oto 10 nowości, które musisz znać. iOS16.4

 • Tryb ciemny do czytania plików tekstowych w Safari.
 • Dodawanie zakładek internetowych do pulpitu z innych przeglądarek. Wcześniej Apple ograniczał wybór do Safari, ale teraz możesz dodawać zakładki internetowe do ekranu głównego z Chrome, Edge i Firefox.
 • Zakładki stron internetowych na ekranie głównym otwierają się w domyślnej przeglądarce. Wcześniej zawsze otwierały się w Safari.
 • Ikony internetowych zakładek na ekranie głównym wyglądają teraz lepiej. Gdy witryna nie ma ikony, system iOS nie umieszcza już zrzutu ekranu strony w ikonie; teraz pierwsza litera strony na kolorowym tle będzie działać jak ikona.
 • 9 nowych akcji w aplikacji Skróty
 • Ręczny wybór ikony aplikacji podczas uruchamiania za pomocą „Skróty”. Wcześniej ikona była wyświetlana automatycznie.
 • Szybki dostęp do Twojego profilu w Apple Music.
 • Nowa sekcja AppleCare. Można ją znaleźć w „Ustawienia” – „Ogólne” – „Informacje o urządzeniu” – „Gwarancja”.
 • 18 nowych instrukcji w aplikacji Porady.
 • Nowe ustawienia ułatwień dostępu do oglądania filmów.

Oprócz wyżej opisanych nowości w iOS 16.4 dodano także nowe emoji, ponownie wprowadzono możliwość zmiany architektury HomeKit, dodano powiadomienia Push w Safari, zmienił się sposób instalacji oprogramowania w wersji beta, pojawiły się także drobne zmiany w aplikacji Podcasty. Dzięki tym zmianom, najnowszy system przeznaczony dla iPhone przynosi wiele nowych i interesujących możliwości dla użytkowników.

A Tobie, która z wyżej wymienionych funkcji najbardziej przypadła do gustu? Daj nam koniecznie znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi.

Nowości w iOS 16.4 na filmie

Jeśli nie chcesz czekać do oficjlanego wydania, które nastąpi najprawdopodobniej pod koniec marca możesz zainstalować nowy system już teraz. Aby to zrobić udaj się na stronę beta.apple.com i postępuj z dostępną tam instrukcją.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top