10 trików i ukrytych funkcji w iPhone, które warto znać [wideo] ciekawostki  Firma Apple udostępniła na swoim kanale YouTube nowy film z z 10 pomocnymi wskazówkami ułatwiającymi korzystanie z iPhone, o których niektórzy właściciele smartfonów mogą nie wiedzieć. iphone 2 1300x700

10 trików i ukrytych funkcji w iPhone, które warto znać [wideo]

Firma Apple udostępniła na swoim kanale YouTube nowy film z z 10 pomocnymi wskazówkami ułatwiającymi korzystanie z iPhone, o których niektórzy właściciele smartfonów mogą nie wiedzieć.

Poniższe wideo pokazuje 10 rzeczy, o których być może nie wszyscy z Was wiedzą.

10 trików i ukrytych funkcji w iPhone, które warto znać [wideo] ciekawostki  Firma Apple udostępniła na swoim kanale YouTube nowy film z z 10 pomocnymi wskazówkami ułatwiającymi korzystanie z iPhone, o których niektórzy właściciele smartfonów mogą nie wiedzieć. iphone 1

Znajdziecie tutaj:

 • Na przykład, jeśli przypadkowo wprowadziłeś błędny numer w aplikacji Kalkulator, możesz go usunąć, przesuwając palcem w lewo lub w prawo u góry ekranu.
 • Wraz z wydaniem iOS 15 możesz przypinać treści, takie jak łącza internetowe w iMessage, przytrzymując żądany element i dotykając Przypnij.
 • Widżety ekranu głównego można układać w stos, dotykając i przytrzymując puste miejsce na ekranie, a następnie przeciągając jeden widżet na inny o tym samym rozmiarze.
 • Aby wybrać wiele zdjęć do dodania do innych aplikacji, dotknij i przytrzymaj zdjęcie, aż poczujesz reakcję dotykową. Przeciągnij zdjęcie do innej części ekranu i trzymając je, dotknij innych zdjęć, aby utworzyć stos. Wszystkie te obrazy można przenieść do innej aplikacji.
 • Autokorekta tekstu to kolejna funkcja, z której korzysta niewiele osób. Aby dostosować zastępowanie tekstu, otwórz Ustawienia> Ogólne> Klawiatura> Zastępowanie tekstu.
 • Aparat iPhone’a można uruchomić bez odblokowywania smartfona. Aby to zrobić, przesuń ekran blokady w lewo.
 • Aby zeskanować dokument w aplikacji Notatki, dotknij przycisku aparatu w notatce i wybierz opcję Skanuj dokumenty. iPhone automatycznie wykryje dokument w wizjerze i zapisze go w notatkach.
 • Wraz z wydaniem iOS 15 użytkownicy iPhone’a mogą kopiować i wklejać tekst do aplikacji Aparat. Aby to zrobić, przytrzymaj wizjer nad żądanym tekstem i naciśnij przycisk Skanuj tekst w prawym dolnym rogu, a następnie skopiuj wynik.
 • Aby przejść do pierwszego zdjęcia w albumie w aplikacji Zdjęcia, wystarczy dotknąć samego górnego środka ekranu tuż pod ramką.
 • Aby szybko uzyskać dostęp do wyszukiwań i sugestii Siri z ekranu głównego, po prostu przesuń palcem w dół od środka ekranu.

Znałeś wszystkie triki pokazane na filmie? Daj znać w komentazrach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top