12,9-calowy iPad Pro (2021) z ekranem mini-LED ma trafić do sprzedaży dopiero w drugim kwartale tego roku polecane, ciekawostki premiera iPad Pro mini-LED, iPad Pro mini-LED, iPad Pro 2021, Apple  Według najnowszych doniesień pochodzących ze źródeł branżowych, firma Apple wypuści iPada Pro z 12,9-calowym ekranem mini-LED nie w pierwszym, a dopiero w drugim kwartale tego roku. Co to znaczy? iPadPro 1

12,9-calowy iPad Pro (2021) z ekranem mini-LED ma trafić do sprzedaży dopiero w drugim kwartale tego roku

Według najnowszych doniesień pochodzących ze źródeł branżowych, firma Apple wypuści iPada Pro z 12,9-calowym ekranem mini-LED nie w pierwszym, a dopiero w drugim kwartale tego roku. Co to znaczy?

Oznacza to, że iPad Pro 12,9? 2021 może trafić na rynek dopiero w kwietniu lub w kolejnych miesiącach, a nie w marcu, jak wcześniej sądzono. Głównym i wyłącznym dostawcą mini chipów LED, które służą do podświetlania powiązanych paneli będzie firma Epistar.

12,9-calowy iPad Pro (2021) z ekranem mini-LED ma trafić do sprzedaży dopiero w drugim kwartale tego roku polecane, ciekawostki premiera iPad Pro mini-LED, iPad Pro mini-LED, iPad Pro 2021, Apple  Według najnowszych doniesień pochodzących ze źródeł branżowych, firma Apple wypuści iPada Pro z 12,9-calowym ekranem mini-LED nie w pierwszym, a dopiero w drugim kwartale tego roku. Co to znaczy? iPadPro 5G

Wcześniej informowano, że iPad Pro z 12,9-calowym wyświetlaczem mini-LED trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku, czyli nie później niż do końca marca. W zeszłym tygodniu pojawiły się w sieci informacje, że 23 marca, Apple zorganizuje wydarzenie, podczas którego zostanie zaprezentowany AirTag, słuchawki bezprzewodowe AirPods 3 oraz nowa linia tabletów iPad, w tym modele Pro i Mini. Czy tak się stanie?

Koniec marca już blisko, więc zobaczymy czy tak faktycznie będzie. A jakie jest Wasze zdanie?

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry