1800Pa Vacuum Robotic Cleaner

1800Pa Vacuum Robotic Cleaner – robotyczny odkurzacz za nieco ponad 100 zł

Masz dość odkurzania? Jeśli tak, to mamy dla Was coś extra i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznajcie 1800Pa Vacuum Robotic Cleaner.

Z pomocą 1800Pa Vacuum Robotic Cleaner sprzątanie domu stanie się tak łatwe i przyjemne. Urządzenie jest w stanie bez problemu zebrać z Waszej podłogi sierść zwierząt, ??kurz, popiół, resztki jedzenia, sadzę, czy inne niewielkie zanieczyszczenia.

1800Pa Vacuum Robotic Cleaner - robotyczny odkurzacz za nieco ponad 100 zł ciekawostki 1800Pa Vacuum Robotic Cleaner  Masz dość odkurzania? Jeśli tak, to mamy dla Was coś extra i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznajcie 1800Pa Vacuum Robotic Cleaner.
 odk 1

1800Pa Vacuum to nie tylko odkurzacz, ale to także mop. Można go stosować na kafelkach podłogowych, drewnianej podłodze lub na dywanie. Urządzenie posiada inteligentny czujnik, który zapewnia autonomiczne omijanie przeszkód. Czas pracy na jednym ładowaniu to 120 minut.

Normalna cena tego urządzenia to około 230 zł, ale dziś mamy dla Was specjalną promocję, która umożliwi zakup odkurzacza za jedyne 102 zł!

Więcej na temat produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top