1password8 onetechpl

1Password 8 beta dostępna dla iPhone i iPad

1Password 8 jest już dostępny jako publiczna beta dla iPhone’a i iPada i wprowadza wiele ważnych zmian do popularnego menedżera haseł.

Aktualizacja pojawia się po tym, jak w zeszłym roku 1Password 8 zadebiutował w wersji dla komputerów Mac i oferuje zupełnie nowy wygląd, nowe funkcje, opcje dostosowywania i inne.

Natomiast aplikacja 1Password 8 dla systemu iOS została napisana przy użyciu SwiftUI i Rust. Firma wyjaśnia, że oznacza to, iż 1Password dla systemu iOS jest teraz “bardziej stabilne, wydajne i bezpieczne niż kiedykolwiek wcześniej”. Firma 1Password nazywa go “1Password Core” i twierdzi, że oferuje on “wszystkie funkcje aplikacji klasy desktopowej w zasięgu ręki”.

1Password 8 dla iPhone i iPad

1Password 8 beta dostępna dla iPhone i iPad ciekawostki skad pobrac 1password 8 beta, 1password 8 release date, 1password 8 macos, 1password 8 mac, 1password 8 fieldtest, 1password 8 electron, 1password 8 beta mac, 1password 8 beta download, 1password 8 beta, 1password 8  1Password 8 jest już dostępny jako publiczna beta dla iPhone'a i iPada i wprowadza wiele ważnych zmian do popularnego menedżera haseł. 1passord8 2
1Passord 8 dla iOS.

Aplikacja dla systemu iOS oferuje również “nową generację wzornictwa” dla iPhone’a i iPada. Nowa konstrukcja oferuje również dodatkowe możliwości dostosowania do potrzeb klienta. Ekran główny aplikacji został zaktualizowany i umożliwia dostosowanie wyglądu do sposobu korzystania z 1Password. Można na przykład wyłączyć pewne funkcje, zmienić elementy wyświetlane na górze strony i wiele innych.

Z kolei w programie 1Password 8 for iPad zastosowano układ graficzny, który wykorzystuje przestrzeń ekranu iPada. Obejmuje ona dostosowywany pasek boczny, obsługę wielozadaniowości w trybie Split View i Slide Over oraz wiele innych funkcji.

Wreszcie, 1Password 8 na iPhone’a i iPada po raz pierwszy oferuje pełną funkcjonalność Watchtower to funkcja programu 1Password, która “powiadamia użytkownika o naruszeniach haseł i innych problemach związanych z bezpieczeństwem, które można znaleźć w elementach zapisanych w programie 1Password”.

Aplikacja na iPhone’a i iPada znajduje się w fazie publicznych testów beta, do których można się zapisać na stronie internetowej firmy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry