1password8 1

1Password 8 dla systemu macOS dostępny

1Password 8 jest już dostępny dla użytkowników systemu macOS. Program zawiera wiele ulepszeń i nowych funkcji, w tym przeprojektowany interfejs.

Nowa wersja programu 1Password jeszcze bardziej pomaga użytkownikom w utrzymaniu bezpieczeństwa ich haseł, dzięki ulepszonym funkcjom wyszukiwania i uzyskiwania dostępu do szczegółów witryn internetowych, kart kredytowych i wszelkich innych poufnych danych. Wersja 8 programu 1Password for Mac, charakteryzująca się bardziej eleganckim i intuicyjnym wyglądem, oferuje również lepszą wydajność, bezpieczeństwo i szybkość działania.

1Password 8 dla systemu macOS dostępny ciekawostki zmiany w 1Password 8, skad pobrac 1Password 8, nowosci w 1Password 8, 1password 8 release date, 1Password 8 pobierz, 1Password 8 na macos, 1password 8 macos, 1password 8 mac, 1password 8 download, 1Password 8 co nowego, 1password 8  1Password 8 jest już dostępny dla użytkowników systemu macOS. Program zawiera wiele ulepszeń i nowych funkcji, w tym przeprojektowany interfejs. 1passowrd8
1Password 8 for Mac

Jedną z najważniejszych zmian w 1Password 8 jest interfejs, który został przeprojektowany i ma bardziej nowoczesny wygląd, zgodny z językiem wzornictwa wprowadzonym w systemie macOS 11. Zmieniono również ikonografię, aby użytkownicy mogli łatwiej identyfikować elementy, a także pasek boczny i zintegrowaną wyszukiwarkę.

Nowe funkcje to między innymi Quick Access, dzięki któremu logowanie się do witryn internetowych za pomocą 1Password jest znacznie bardziej intuicyjne, nawet gdy aplikacja nie jest otwarta. Jednocześnie autouzupełnianie działa teraz w aplikacjach macOS, a także w podpowiedziach systemowych.

Dzięki nowemu Watchtower użytkownicy 1Password będą mieli dostęp do szczegółowego wykresu pokazującego stan zapisanych przez nich haseł. Pulpit nawigacyjny będzie zawierał w jednym miejscu wszystkie hasła, które mogą lub powinny zostać zmienione w celu zwiększenia bezpieczeństwa, oraz będzie ostrzegał użytkowników o wszelkich zagrożonych witrynach internetowych. Ponadto programiści mogą teraz generować przepływy pracy i zarządzać nimi za pomocą SSH.

Abonenci programu 1Password mogą bezpłatnie uaktualnić go do wersji 8. Dla nowych użytkowników plany abonamentowe zaczynają się od 2,99 USD miesięcznie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry