Apka 1Password na Mac dostępna za darmo! [aktualizacja] polecane, gry-i-aplikacje przeceniony, Przecena, promocja 1Password, Promocja, OSX, Mac App Store, Mac, Apple, 1Pasword, 1password na mac  Jeden z najlepszych programów do przechowywania haseł na Mac, jak i na inne platformy został właśnie przeceniony i dostępny jest w Mac App Store za darmo! 1pass

Apka 1Password na Mac dostępna za darmo! [aktualizacja]

Jeden z najlepszych programów do przechowywania haseł na Mac, jak i na inne platformy został właśnie przeceniony i dostępny jest w Mac App Store za darmo!

Co to za program? Mowa oczywiście o świetnym programie 1Password, który dziś dostępny jest za darmo. Jeżeli jeszcze go nie macie, szybko udajcie się do Mac App Store i kupujcie. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Apka 1Password na Mac dostępna za darmo! [aktualizacja] polecane, gry-i-aplikacje przeceniony, Przecena, promocja 1Password, Promocja, OSX, Mac App Store, Mac, Apple, 1Pasword, 1password na mac  Jeden z najlepszych programów do przechowywania haseł na Mac, jak i na inne platformy został właśnie przeceniony i dostępny jest w Mac App Store za darmo! 1passowrdNormalna cena aplikacji bez promocji jaką trzeba było zapłacić za pobranie z Mac App Store to 64,99?.

Aktualizacja

Jak się okazuje aplikacja dostępna jest za darmo ponieważ wprowadzony został 30-dniowy trial. Po okresie próbnym za subskrypcję trzeba niestety płacić i to nie mało bo 64 euro.

[app 443987910]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top