OneTech24.11.2020
2021 będzie rokiem eksperymentów z iPadem

W przyszłym roku firma Apple może wypuścić iPady Pro z dwoma różnymi technologiami ekranu. Zostało to zgłoszone przez koreańskie źródło The Elec.

Według źródła Apple planuje wypuścić przynajmniej jeden model iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku. Jest to długo oczekiwany krok ponieważ plotki o iPadzie z takim ekranem krążą w sieci już od miesięcy.

Po premierze iPada Pro z mini-LED mają pojawić się tablety z ekranami OLED. Źródło twierdzi, że Apple planuje wypuścić nowe modele iPada Pro z technologią OLED w drugiej połowie roku. Należy zauważyć, że koreańscy producenci Samsung i LG są już w trakcie opracowywania wyświetlaczy OLED dla iPada Pro.

Najprawdopodobniej ekran mini-LED trafi tylko do największego i najdroższego iPada, czyli do modelu Pro z ekranem 12,9-cala, którego premiera ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Pozostałe modele Pro będą nadal korzystać z wyświetlacza LCD, aż do końca roku, bowiem właśnie wtedy mają zostać uaktualnione i ma pojawić się w nich na pewno przez wszystkich długowyczekiwany ekran OLED.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 – Sztuczki i triki

Inne

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl