2021 będzie rokiem eksperymentów z iPadem polecane, ciekawostki OLED, mini-LEd, iPad Pro, Apple, 2021  W przyszłym roku firma Apple może wypuścić iPady Pro z dwoma różnymi technologiami ekranu. Zostało to zgłoszone przez koreańskie źródło The Elec. iPadPro 11

2021 będzie rokiem eksperymentów z iPadem

W przyszłym roku firma Apple może wypuścić iPady Pro z dwoma różnymi technologiami ekranu. Zostało to zgłoszone przez koreańskie źródło The Elec.

Według źródła Apple planuje wypuścić przynajmniej jeden model iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku. Jest to długo oczekiwany krok ponieważ plotki o iPadzie z takim ekranem krążą w sieci już od miesięcy.

2021 będzie rokiem eksperymentów z iPadem polecane, ciekawostki OLED, mini-LEd, iPad Pro, Apple, 2021  W przyszłym roku firma Apple może wypuścić iPady Pro z dwoma różnymi technologiami ekranu. Zostało to zgłoszone przez koreańskie źródło The Elec. iPadPro 3

Po premierze iPada Pro z mini-LED mają pojawić się tablety z ekranami OLED. Źródło twierdzi, że Apple planuje wypuścić nowe modele iPada Pro z technologią OLED w drugiej połowie roku. Należy zauważyć, że koreańscy producenci Samsung i LG są już w trakcie opracowywania wyświetlaczy OLED dla iPada Pro.

Najprawdopodobniej ekran mini-LED trafi tylko do największego i najdroższego iPada, czyli do modelu Pro z ekranem 12,9-cala, którego premiera ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Pozostałe modele Pro będą nadal korzystać z wyświetlacza LCD, aż do końca roku, bowiem właśnie wtedy mają zostać uaktualnione i ma pojawić się w nich na pewno przez wszystkich długowyczekiwany ekran OLED.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Inne

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry