bateria apple vision pro

2,5 godziny – tyle wytrzymuje bateria Apple Vision Pro na jednym ładowaniu

Bateria Apple Vision Pro wytrzymuje na jednym ładowaniu tylko 2,5h. Informacja ta została oficjalnie podana przez Apple. To dużo? Nie bardzo.

Określono, że oszacowanie czasu trwania bateri oparto na testach przeprowadzonych „w połączeniu z Environment, wykorzystującym materiały filmowe 2D zakupione z aplikacji Apple TV”. Funkcja Environments umożliwia użytkownikom transformację przestrzeni wokół nich, a Cinema Environments może przekształcić pokój w osobiste kino domowe.

Apple definiuje „standardowe użytkowanie” jako wykonywanie zadań obejmujących odtwarzanie wideo, przeglądanie internetu, przestrzenne nagrywanie wideo oraz połączenia za pomocą FaceTime.

2,5 godziny - tyle wytrzymuje bateria Apple Vision Pro na jednym ładowaniu ciekawostki ile Apple Vision Pro działa na baterii, czas pracy Apple Vision pro, Bateria Apple Vision Pro, 2024  Bateria Apple Vision Pro wytrzymuje na jednym ładowaniu tylko 2,5h. Informacja ta została oficjalnie podana przez Apple. To dużo? Nie bardzo. vision pro 3

Apple zapowiada, że użytkownicy Vision Pro będą mogli oglądać filmy i programy telewizyjne z Apple TV+, Disney+, Max i innych usług na ekranie, który sprawia wrażenie mającego 100 stóp szerokości, z obsługą treści HDR. Ponadto, w aplikacji Apple TV, użytkownicy będą mieli dostęp do ponad 150 tytułów 3D.

Przedpremiery Vision Pro rozpoczynają się w piątek, 19 stycznia, a urządzenie trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w piątek, 2 lutego.

W kontekście tych informacji, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów nowego produktu Apple. Po pierwsze, zwiększona wydajność baterii podczas odtwarzania filmów 2D może być atrakcyjna dla osób, które planują korzystać z zestawu głównie do celów rozrywkowych. Z drugiej strony, krótszy czas pracy przy standardowym użytkowaniu może być ograniczeniem dla tych, którzy oczekują dłuższej nieprzerwanej pracy urządzenia.

Usunięcie informacji o możliwości nieustannego użytkowania przy podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania również może wskazywać na zmiany w strategii komunikacji firmy lub na aktualizację specyfikacji urządzenia. To, jak te zmiany zostaną odebrane przez potencjalnych użytkowników, pozostaje kwestią otwartą.

Warto również zauważyć, że Apple skupia się na dostarczeniu bogatej oferty treści, w tym tytułów 3D dostępnych w aplikacji Apple TV, co może być dodatkowym czynnikiem przyciągającym klientów. Szeroki wybór treści, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i obiecanym wrażeniem oglądania na dużym ekranie, może przyciągnąć miłośników kina.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 234

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top