3 miesiące Spotify Premium za jedyne 0,99 zł polecane, ciekawostki spotify premiu za 0, Spotify, premium, 99 zł, 3 miesiące spotify za 1 zł  Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na 3 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium za jedyne 0,99 zł! Spotify 1300x700

3 miesiące Spotify Premium za jedyne 0,99 zł

Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na 3 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium za jedyne 0,99 zł!

Chcąc zdobyć nowych subskrybentów, Spotify uruchomiło nową promocję w której oferuje 3 miesiące dostępu do strefy premium za jedyne 0,99 zł. Premium to nic innego jak Spotify bez reklam, możliwość pobrania muzyki na nasze urządznie, czy dowolne odtwarzanie utworu.

3 miesiące Spotify Premium za jedyne 0,99 zł polecane, ciekawostki spotify premiu za 0, Spotify, premium, 99 zł, 3 miesiące spotify za 1 zł  Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na 3 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium za jedyne 0,99 zł! spotify

Z oferty mogą skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty premium. Po okresie promocyjnym abonamet wynosił będzie 19,99 zł miesięcznie.

Więcej dowiecie się na stronie Spotify – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top