3G Unrestrictor kompatybilny z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak jailbreak, Cydia, 3G Unrestrictor kompatybilny z iOS 9.3.3, 3G Unrestrictor  Nie ukrywam, że denerwuje mnie limit (100 MB) wprowadzony do App Store, który powoduje, że nie można pobierać aplikacji/gier, które zajmują więcej niż 100 MB. Cydia 1300x700

3G Unrestrictor kompatybilny z iOS 9.3.3

Nie ukrywam, że denerwuje mnie limit (100 MB) wprowadzony do App Store, który powoduje, że nie można pobierać aplikacji/gier, które zajmują więcej niż 100 MB.

Na szczęście można obejść ten wymóg instalując wtyczkę 3G Unrestrictor, która jest obecnie kompatybilna z iOS 9.3.3.

3G Unrestrictor kompatybilny z iOS 9.3.3 cydia-i-jailbreak jailbreak, Cydia, 3G Unrestrictor kompatybilny z iOS 9.3.3, 3G Unrestrictor  Nie ukrywam, że denerwuje mnie limit (100 MB) wprowadzony do App Store, który powoduje, że nie można pobierać aplikacji/gier, które zajmują więcej niż 100 MB. Cydia

Używałem jej podczas rocznego pobytu w Lublinie, ponieważ miałem mobilny internet w postaci karty microSIM, siedzącej cały czas w iPadzie 3gen LTE. Bez wtyczki nie byłbym w stanie pobrać swoich ulubionych gier, zajmujących zdecydowanie więcej niż to na co pozwala Apple.

Po instalacji w każdej chwili można pobierać większe pliki za pomocą sieci bezprzewodowej (3G lub LTE), więc dla niektórych 3G Unrestrictor może okazać się przydatny.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top