3mk Natural Case dla iPhone 7 - test i recenzja recenzje, polecane, akcesoria recenzja 3mk Natural Case dla iPhone 7, recenzja 3mk Natural Case, natural case, czy warto kupić 3mk Natural Case, 3mk Natural Case  Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec. iPhone7 logo

3mk Natural Case dla iPhone 7 – test i recenzja

Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec.

Właśnie dlatego zdecydowałem się na test etui Natural Case.  

Zawartość opakowania

Opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym w porównaniu z konkurencją, ale najważniejsza jest jego zawartość. W tym przypadku mamy do czynienia z czarnym etui Natural Case i szmatką nawilżającą.  

3mk Natural Case dla iPhone 7 - test i recenzja recenzje, polecane, akcesoria recenzja 3mk Natural Case dla iPhone 7, recenzja 3mk Natural Case, natural case, czy warto kupić 3mk Natural Case, 3mk Natural Case  Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec. 3mk iphone7 1

Poza wspomnianymi elementami nie znajdziemy nic więcej.  

Jakość wykonania i użytkowanie

Jest to najcieńsze etui z jakim spotkałem się do tej pory. Łatwo nałożyć je na tylną część smartfona, ale ciężej je zdjąć. Wycięcia na poszczególne porty i przyciski są idealnie wyprofilowane i dzięki temu dostęp do poszczególnych przycisków nie jest utrudniony.  

Nie miałem żadnych problemów podczas naciskania przycisku zasilania, regulacji głośności lub wyciszenia. Podobnie było w przypadku korzystania z jedynego portu w iPhonie 7, jakim jest Lightning, służący do ładowania baterii lub synchronizacji danych w iTunes. Wycięcia na jeden z głośników i mikrofon są wykonane w ten sam sposób, więc nie ma mowy o problemach podczas użytkowania.  

3mk Natural Case dla iPhone 7 - test i recenzja recenzje, polecane, akcesoria recenzja 3mk Natural Case dla iPhone 7, recenzja 3mk Natural Case, natural case, czy warto kupić 3mk Natural Case, 3mk Natural Case  Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec. 3mk iphone7 2

Nie zapomniano również o zabezpieczeniu obiektywu iPhone’a 7 i wycięciu na diodę doświetlającą. Dostęp do tych części jest tak samo bezproblemowy, jak w przypadku przycisków i portu Lightning. Dzięki temu możemy bez przeszkód używać diody doświetlającej, a na zdjęciach z pewnością nie ujrzymy części okalającej obiektyw.  

Natural Case nie należy do najgrubszych etui i widać to od razu, szczególnie po nałożeniu go na smartfona lub ściąganiu w porównaniu do Spigen Ultra Hybrid 2gen. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na ochronie wyświetlacza i obiektywu aparatu. Początkowo myślałem, że Natural Case sobie z tym nie poradzi. Kwestię wyświetlacza załatwiłem zastosowaniem szkła hartowanego Flexible Glass, a z obiektywem było teoretycznie gorzej.  

3mk Natural Case dla iPhone 7 - test i recenzja recenzje, polecane, akcesoria recenzja 3mk Natural Case dla iPhone 7, recenzja 3mk Natural Case, natural case, czy warto kupić 3mk Natural Case, 3mk Natural Case  Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec. 3mk iphone7 3

Pewnego dnia zauważyłem zarysowanie na etui obok obiektywu aparatu i okazało się, że właśnie wtedy Natural Case dał sobie radę z ochronieniem jednego z ważniejszych elementów iPhone’a 7. Dopiero po tym incydencie zdołałem zaufać produktowi 3mk. Przez pierwsze dni miałem obawy o ochronę iPhone’a, w szczególności podczas pracy. Jednak ta sytuacja pokazała mi, że nawet cieńsze etui poradzi sobie z ochroną iPhone’a.  

Ponadto podczas użytkowania Natural Case’a zauważyłem, że chwyt urządzenia uległ nieznacznej poprawie. Teraz iPhone 7 nie ześlizguje mi się z dłoni pomimo aluminiowej konstrukcji. No i jest milszy w dotyku.  

3mk Natural Case dla iPhone 7 - test i recenzja recenzje, polecane, akcesoria recenzja 3mk Natural Case dla iPhone 7, recenzja 3mk Natural Case, natural case, czy warto kupić 3mk Natural Case, 3mk Natural Case  Za każdym razem po zakupie prywatnego smartfona decyduje się na zakup etui i szkła hartowanego. Chcę od razu ochronić nowy sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, a szkło i etui są w stanie temu zapobiec. 3mk iphone7 5

Specjalnie zdecydowałem się na ciemny wariant etui, ponieważ nie chciałem, żeby cokolwiek prześwitywało podczas użytkowania. Nie zmienia to faktu, że logo producenta i napis iPhone są widoczne.  

Podsumowanie

Początkowo miałem mieszane uczucia, ale wraz z biegiem czasu Natural Case zyskiwał moje zaufanie. Użytkowanie tego etui nauczyło mnie, że żadnego produktu nie można spisywać na straty przed jego odpowiednim poznaniem.  

Teraz moje obawy o uszkodzenie wyświetlacza pójdą w zapomnienie, co mówi samo za siebie. To oznacza, że jestem w stanie polecić wam Natural Case od 3mk z czystym sumieniem.  

Podziękowania dla 3mk za udostępnienie produktu do celów testowych.  

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top