ios16.5 3

4 najważniejsze nowości, które pojawią się w iOS 16.5

iOS 16.5 zostanie wydany już niebawem, więc dziś chcemy wam przedstawić 4 najważniejsze nowości, które pojawią się w najnowszej wersji systemu.

Oto 4 kluczowe zmiany, które pojawią się w finalnej wersji systemu iOS 16.5 dla iPhone. Ta wersja oprogramowania będzie najprawdopodobniej ostatnią wersją systemu w której pojawią się widoczne zmiany. Kolejne nowości trafia już do iOS 17, który zaprezentowany zostanie 5 czerwca podczas WWDC 2023.

4 najważniejsze nowości w systemie iOS 16.5

4 najważniejsze nowości, które pojawią się w iOS 16.5 ciekawostki system iOS 16.5 dostępny do pobrania, lista zmian w iOS 16.5, kiedy iOS 16.5, ios 16.5 zmiany, ios 16.5 when, ios 16.5 what's new, ios 16.5 wallpaper, ios 16.5 quando esce, ios 16.5 ne zaman gelecek, ios 16.5 ne zaman çıkacak, iOS 16.5 co nowego, ios 16.5 beta what's new  iOS 16.5 zostanie wydany już niebawem, więc dziś chcemy wam przedstawić 4 najważniejsze nowości, które pojawią się w najnowszej wersji systemu. iOS16.5

Pierwsza kluczowa innowacja to ulepszenia wprowadzone do Siri, asystenta głosowego Apple. W aktualizacji iOS 16.5, Siri zyska nową komendę umożliwiającą nagrywanie wszystkiego, co dzieje się na ekranie naszego iPhone’a. Wystarczy powiedzieć “Hej Siri, zacznij nagrywać ekran” (oczywiście w języku obsługiwanym przez Siri), a asystentka zacznie rejestrować obraz z wyświetlacza, a finalny plik wideo zapisze w galerii Zdjęć. To niewątpliwie praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko i bezproblemowo udostępnić innym wydarzenia z ekranu swojego urządzenia.

Druga istotna zmiana dotyczy aplikacji Apple News. Choć ta platforma nie jest dostępna we wszystkich regionach, warto zauważyć, że w nowej aktualizacji pojawi się nowa zakładka o nazwie My Sports. Dzięki niej użytkownicy będą mogli śledzić najnowsze wiadomości ze swoich ulubionych lig i drużyn, otrzymywać szczegółowe wyniki, harmonogramy, składy i inne istotne informacje. To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników sportu.

Trzecia ważna funkcja w iOS 16.5 to nowa tapeta – Celebration of Pride. Tapeta ta jest dedykowana społeczności LGBTQ+ i jej kulturze. Dodatkowo, Apple planuje wprowadzić nową tarczę dla zegarka Apple Watch oraz sprzedaż tematycznego paska. Nowa tapeta, jak pokazuje dostępne wideo, jest nie tylko ładna, ale również interaktywna, zmieniając swoje położenie w zależności od przesunięcia ekranu.

Na koniec, ale nie mniej ważne, jest to, że iOS 16.5 ma na celu rozwiązanie pewnych problemów technicznych. Aktualizacja powinna naprawić problem, w którym Spotlight może przestać odpowiadać, a także problem z nieprawidłowym ładowaniem treści podcastów w CarPlay. Ponadto, problem z ustawieniami Screen Time, które mogą się resetować lub nie synchronizować ze wszystkimi urządzeniami pod jednym Apple ID, powinien również zostać rozwiązany.

Więcej ja temat nadchodzącej aktualizacji dowiecie się z poniższego wideo, którego autorem jest zollotech.

Nowe systemy jak wspomnieliśmy na wstępie zostaną wydane w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi damy wam znać.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 321

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top