ios17 1

5 nowości, które pojawią się w systemie iOS 17

Oficjalna prezentacja iOS 17 już za nieco ponad miesiąc. Dziś przedstawimy 5 nowości, które pojawią się w najnowszym systemie Apple dla iPhone.

Poniżej przedstawiamy Wam listę pięciu nowości, które pojawią się w najnowszej odsłonię systemu firmy Apple. O poniższych nowościach mówi się już od dłuższego czasu, więc można powiedzieć, że są to rzeczy, które w 100% trafią do nadchodzącej wielkimi krokami “siedemnastki”.

5 nowości, które pojawią się w systemie iOS 17

5 nowości, które pojawią się w systemie iOS 17 ciekawostki Siri, sideloading, pobieranie aplikacji, personalizacja, ios 17 when, ios 17 what's new, ios 17 what to expect, ios 17 what phones, ios 17 wallpaper 4k, ios 17 supported devices, ios 17 release date, ios 17 quando esce, ios 17 quando, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 jakie modele, ios 17 beta, iOS 17, health, ekran blokady, dziennik, Dynamic Island, Centrum Kontroli, aplikacja Journal, aktywne widżety  Oficjalna prezentacja iOS 17 już za nieco ponad miesiąc. Dziś przedstawimy listę 5 nowości, które pojawią się w najnowszym systemie Apple dla iPhone. iOS17 1

 01. Asystent Siri i Dynamic Island

Wraz z wprowadzeniem systemu operacyjnego iOS 17, posiadacze iPhone’ów z Dynamic Island mogą spodziewać się nowych funkcji. Przykładowo, ikona Siri może zostać zintegrowana z Dynamic Island po aktywacji wspomnianego asystenta głosowego, co pozwoli na łatwiejszy dostęp do niego. Oprócz tego, użytkownicy mogą liczyć na inne przydatne treści i ulepszenia, które uczynią korzystanie z urządzenia jeszcze bardziej komfortowym.

02. Aplikacja Journal (dziennik)

Jedną z nowości o której mówi się od dawna ma być wprowadzenie nowej natywnej aplikacji o nazwie Journal. Aplikacja ta ma służyć jako dziennik, który pozwoli na integrację z natywnym programem Health oraz innymi aplikacjami i funkcjami. Wprowadzenie aplikacji Journal jest kolejnym krokiem Apple w kierunku dbałości o zdrowie fizyczne i psychiczne użytkowników swoich produktów. Dzięki tej aplikacji, korzystanie z iPhone’a stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjemne.

03. Aktywne widżety

Kolejną nowością, którą możemy się spodziewać są ulepszenia widżetów na ekranie blokady iPhone’a. Widżety te mogą zostać wyposażone w aktywne przyciski, suwaki i inne elementy, które pozwolą na lepszą interakcję z urządzeniem. Ułatwi to dostęp do często używanych funkcji, a także sprawi, że ekran blokady będzie jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

04. Centrum Kontroli

Wśród spekulacji na temat nowości w iOS 17, pojawiają się również informacje o usprawnieniach Centrum Kontroli. Choć konkretne zmiany nie są jeszcze znane, można się spodziewać, że Apple zdecyduje się na wprowadzenie lepszych opcji dostosowywania, zmian w projekcie oraz innych nowości. Tego rodzaju ulepszenia z pewnością przypadną do gustu użytkownikom, którzy cenią sobie możliwość personalizacji swojego iPhone’a.

05. Pobieranie aplikacji spoza App Store

Ostatnią z omawianych nowości jest prawdopodobne wprowadzenie wsparcia dla pobierania aplikacji spoza App Store. Wprowadzenie tego rozwiązania wynika z nadchodzącego rozporządzenia UE, które ma na celu zwiększenie konkurencyjności na rynku aplikacji. W związku z tym, w najnowsza wersja systemu Appel dla iPhone powinna umożliwić pobieranie i instalowanie aplikacji spoza oficjalnego sklepu. Mimo że gigant z Cupertino zapewne nie spieszy się z uruchomieniem tej funkcji, jest to praktycznie nieuniknione ze względu na wymogi prawne. Dzięki temu użytkownicy iPhone’ów będą mieli większy wybór aplikacji, a deweloperzy otrzymają możliwość dystrybucji swoich produktów poza App Store.

Kiedy prezentacja iOS 17?

5 nowości, które pojawią się w systemie iOS 17 ciekawostki Siri, sideloading, pobieranie aplikacji, personalizacja, ios 17 when, ios 17 what's new, ios 17 what to expect, ios 17 what phones, ios 17 wallpaper 4k, ios 17 supported devices, ios 17 release date, ios 17 quando esce, ios 17 quando, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 jakie modele, ios 17 beta, iOS 17, health, ekran blokady, dziennik, Dynamic Island, Centrum Kontroli, aplikacja Journal, aktywne widżety  Oficjalna prezentacja iOS 17 już za nieco ponad miesiąc. Dziś przedstawimy listę 5 nowości, które pojawią się w najnowszym systemie Apple dla iPhone. iOS17

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą dodamy, że oficjalna prezentacja iOS 17 odbędzie się 5 czerwca podczas WWDC 2023. Pamiętajcie, aby być wtedy z nami. Jako jedni z pierwszych udostępnimy wam polskie screeny i opiszemy szczegółowo wszystkie nowości dostępne w systemie.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 381

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top