5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13 polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13  Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS. iOS13

5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13

Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS.

Obecna wersja iOS 12 jest pod wieloma względami podobna do iOS 11, więc w sieci mówi się już od jakiegoś czasu, że spore zmiany pojawią się w iOS 13.

Oficjalnych informacji o tym, jakie nowe funkcje pojawią się w iOS 13, nie ma, ale mamy mała listę funkcji, które chcielibyśmy zobaczyć w tym roku właśnie w iOS 13.

01. Tryb ciemny

5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13 polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13  Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS. 2

O tej funkcji mówi się już od kilku lat. Tryb ciemny dostępny jest smartfonach z Androidem, a także w Windows Phone. Wkrótce pojawi się również w smartfonach Samsung.

W zeszłym roku tryb ciemny został dodany do macOS Mojave. Ta zmiana w dużym stopniu wpłynęła na ogólne postrzeganie systemu, a także sprawiła, że  korzystanie z systemu nocą jest o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze.

Teraz czas na tryb nocny w iOS.

02. Przeprojektowany ekran główny

5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13 polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13  Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS. 1

Z wyjątkiem aktualizacji ikon, tak naprawdę Apple nie zmieniło koncepcji ekranu głównego od 2013 roku, kiedy został wydany system iOS 7.

Ekrany w nowych iPhone’ach i iPadach stały się większe, urządzenia nie mają praktycznie ramek, a także przycisku Home. Biorąc pod uwagę te wszystkie zmiany, byłoby świetnie gdyby, Apple odświeżyło w iOS 13 ekran główny.

03. Aktualizacja aplikacji ?Pliki?

5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13 polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13  Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS. pliki

W ostatnim czasie, Apple kładzie bardzo duży nacisk na tablety, więc w systemie iOS 13, musi zaktualizować aplikację Pliki. Aplikacja ta nie była aktualizowana od dwóch lat.

Dla większości użytkowników możliwości tej aplikacji są wystarczające, ale właściciele iPada Pro chcieliby bardziej zaawansowanego działania.

04. Prędkość, optymalizacja

Główną zmianą w systemie iOS 12 była poprawa szybkości pracy. Inżynierowie firmy zoptymalizowali system dobrze dla urządzeń z 1 GB pamięci RAM, ale właściciele nowszych urządzeń z 2 i 3 GB pamięci RAM nie zauważyli jakiegoś znacznego wzrostu wydajności. Byłoby zatem super, gdyby Apple w iOS 13 skupiło się na poprawie prędkości i wydajności nie tylko w urządzeniach starszych, ale również w tych najnowszych.

05. Siri

5 nowych funkcji i zmian, które powinny pojawić się w iOS 13 polecane, ciekawostki zmiany w iOS 13, kiedy iOS 13, iOS 13, co nowego w iOS 13  Prezentacja iOS 13 dopiero za sześć miesięcy, ale już dziś w sumie jak co roku zastanawiamy się co takiego powinno pojawić się w nadchodzącej dużej aktualizacji iOS. siri

Apple corocznie aktualizacje Siri, ale zmiany te często pozostają niezauważone. Jedynymi wyjątkami są “Szybkie polecenia” w iOS 12.
Być może zatrudniony niedawno szef zajmujący się sztuczną inteligencją z Google, który teraz pracuje dla Apple, sprawi, że Siri będzie mądrzejsza i być może wreszcie przemówi do nas w języku polskim.

A co Wy o tym myślicie? Jak Wam się wydaje co takiego pojawi się w tym roku w iOS 13?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top