imessage 6

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy

W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone.

Dzięki nim odkryj  różnorodne możliwości, jakie oferują te aplikacje i wzbogać swoje rozmowy o nowe funkcje i interakcje.

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. imessage

01. GIPHY: W pierwszym rzędzie na naszej liście znajduje się popularne rozszerzenie o nazwie GIPHY. Jeśli jesteś miłośnikiem animowanych GIF-ów i uwielbiasz wyrażać swoje emocje w dynamiczny sposób, to jest aplikacja dla Ciebie!

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. gif

GIPHY pozwala na wyszukiwanie spośród ogromnej biblioteki GIF-ów, w tym tych najnowszych i najbardziej popularnych. Nie tylko możesz przeglądać i wysyłać gotowe animacje, ale także tworzyć własne, personalizowane GIF-y, które dodadzą jeszcze większej kreatywności Twoim rozmowom.

02. Mapy Google: Kolejnym niezwykle przydatnym rozszerzeniem dla iMessage jest aplikacja Mapy Google. Oprócz standardowych funkcji nawigacyjnych, Google Maps oferuje także bezpośrednie połączenie z iMessage na Twoim iPhone.

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. mapy3

Dzięki temu możesz łatwo udostępniać swoją aktualną lokalizację, współrzędne geograficzne lub szacowany czas przybycia do wybranego miejsca. Jeżeli nie preferujesz natywnych narzędzi iOS do tych celów, Mapy Google są doskonałą alternatywą, która zapewni Ci jeszcze większą elastyczność.

03. Microsoft OneDrive: Czy zdarzyło Ci się kiedyś chcieć podzielić się plikiem z innymi użytkownikami iMessage? Jeśli tak, rozszerzenie Microsoft OneDrive może być Twoją odpowiedzią.

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. mic

Dzięki temu rozszerzeniu możesz łatwo udostępniać pliki bezpośrednio z poziomu czatu, bez konieczności korzystania z dodatkowych aplikacji. Możesz przeglądać i wyszukiwać pliki z Twojego konta OneDrive, wybrać odpowiedni dokument czy zdjęcie, a następnie wysłać je wraz z wiadomością. Odbiorca otrzyma link, który umożliwi mu przeglądanie lub edycję przesłanego pliku w usłudze OneDrive na swoim urządzeniu.

04. Game Pigeon: Jeśli chcesz dodać element zabawy do swoich rozmów, warto zapoznać się z rozszerzeniem o nazwie Game Pigeon. Ta aplikacja oferuje szeroką gamę różnych gier wieloosobowych, które zagwarantują Ci świetną rozrywkę.

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. gry

Od popularnych gier takich jak ósemka, minigolf czy koszykówka, po klasyczne jak szachy, bitwa morska czy czołgi – wybór jest naprawdę ogromny. Gry w Game Pigeon cechuje również wysoka jakość grafiki, a twórcy regularnie aktualizują aplikację, dodając nowe tytuły i ulepszając istniejące.

05. Ankieta: Jeśli często organizujesz spotkania, wydarzenia lub musisz podjąć decyzję w grupie, to rozszerzenie o nazwie Polls może być dla Ciebie bardzo przydatne.

5 rozszerzeń iMessage, które zmienią Twoje rozmowy ciekawostki zabawa w iMessage, wysyłanie lokalizacji, udostępnianie plików z OneDrive, udostępnianie plików, tworzenie ankiet, rozszerzenia dla iMessage, rozrywka w iMessage, Polls, Microsoft OneDrive, Mapy Google, kreatywność w rozmowach, interaktywne gry, giphy, Game Pigeon, animowane GIF-y  W tym wpisie przedstawiamy wam pięć rozszerzeń dla iMessage, które z pewnością umilą twoje doświadczenie komunikacji na iPhone. ank

Dzięki niemu możesz łatwo poznać opinie wszystkich uczestników rozmowy. Tworzenie ankiety jest proste – wystarczy wpisać nazwę ankiety i dodać żądane opcje odpowiedzi. Polls umożliwia łatwe zbieranie głosów i analizowanie wyników, co ułatwia podejmowanie decyzji w grupie.

Jak zatem widzicie, powyższe rozszerzenia dla iMessage oferują wiele ciekawych możliwości, które warto wykorzystać. Od wysyłania animowanych GIF-ów i udostępniania lokalizacji po dzielenie się plikami, gra w gry i przeprowadzanie ankiet – te aplikacje wzbogacą Twoje rozmowy i sprawią, że komunikacja stanie się jeszcze bardziej interesująca i przyjemna.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 180

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top