ios17 1

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy

iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji.

Przecieki i spekulacje na temat tego, co nowego przyniesie ta wersja systemu, krążą w sieci już od dłuższego czasu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze nowości, na które czekają fani marki z Cupertino.

01. Zaktualizowane Centrum Sterowania

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy ciekawostki zewnętrzne sklepy z aplikacjami, wyszukiwanie Spotlight, WWDC, optymalizacja, iPhone, iPad, iOS 17, interaktywne widżety, dynamiczna wyspa, Developer Conference, Centrum Sterowania, Apple, Aplikacje, Always on Display  iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji. ios17 centrum

Centrum Sterowania to jeden z najważniejszych elementów interfejsu użytkownika iOS. W iOS 17 Apple planuje wprowadzić kilka istotnych zmian w tym obszarze. Przede wszystkim pojawią się nowe opcje dostosowywania interfejsu i dodawania nowych przełączników systemowych na kurtynę. Istnieje również możliwość przeniesienia dowolnego przełącznika systemowego na kurtynę lub dodania obsługi opcji z aplikacji innych firm.

02. Interaktywne widżety

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy ciekawostki zewnętrzne sklepy z aplikacjami, wyszukiwanie Spotlight, WWDC, optymalizacja, iPhone, iPad, iOS 17, interaktywne widżety, dynamiczna wyspa, Developer Conference, Centrum Sterowania, Apple, Aplikacje, Always on Display  iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji. ios widgets 4

iOS 17 będzie oferować interaktywne widżety, które umożliwią użytkownikom zmianę niektórych ustawień smartfona bez konieczności wchodzenia w aplikację. Przykładowo, dzięki interaktywnym widżetom będzie można włączać i wyłączać VPN, zmieniać eSIM, regulować jasność ekranu i wiele innych opcji.

03. Ulepszenia w niektórych systemowych aplikacjach

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy ciekawostki zewnętrzne sklepy z aplikacjami, wyszukiwanie Spotlight, WWDC, optymalizacja, iPhone, iPad, iOS 17, interaktywne widżety, dynamiczna wyspa, Developer Conference, Centrum Sterowania, Apple, Aplikacje, Always on Display  iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji. aplikacje

iOS 17 wprowadzi także szereg ulepszeń w standardowych aplikacjach Apple. W szczególności użytkownicy mogą spodziewać się zmian w aplikacji Poczta, Przypomnienia i Pliki, jak również w aplikacji Wallet i Fitness. Dodatkowo, zostanie przeprojektowana i zaktualizowana nawigacja sekcji w Apple Music.

04. Drobne zmiany wyglądu

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy ciekawostki zewnętrzne sklepy z aplikacjami, wyszukiwanie Spotlight, WWDC, optymalizacja, iPhone, iPad, iOS 17, interaktywne widżety, dynamiczna wyspa, Developer Conference, Centrum Sterowania, Apple, Aplikacje, Always on Display  iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji. wyglad

Nowa wersja iOS 17 będzie także oferować kilka kosmetycznych poprawek w interfejsie użytkownika. Na przykład asystent głosowy Siri może zostać przeniesiony do Dynamic Island.

05. Optymalizacja

Kolejną rzeczą jest poprawa stabilności i ogólnego działania systemu. Apple zdecydowało się skupić na naprawie błędów i ulepszaniu wydajności, co jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę problemy z poprzednimi wersjami oprogramowania. Według doniesień Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje skoncentrować się na poprawie stabilności, co powinno poprawić doświadczenie użytkowników.

06. Zewnętrzne sklepy z aplikacjami

6 głównych innowacji w iOS 17, na które czekamy ciekawostki zewnętrzne sklepy z aplikacjami, wyszukiwanie Spotlight, WWDC, optymalizacja, iPhone, iPad, iOS 17, interaktywne widżety, dynamiczna wyspa, Developer Conference, Centrum Sterowania, Apple, Aplikacje, Always on Display  iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych marki Apple. Oto 6 głównych innowacji. sklepy

Jednym z największych przewidywań dotyczących iOS 17 jest wprowadzenie zewnętrznych sklepów z aplikacjami. W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami wielu prób rządu i firm trzecich, które dążyły do przełamania monopoli Apple na App Store. Teraz wydaje się, że firma z Cupertino może wprowadzić rozwiązania, które pozwolą użytkownikom instalować aplikacje z pominięciem App Store.

Jedną z propozycji jest rozwinięcie możliwości aplikacji internetowych, które już teraz umożliwiają użytkownikom korzystanie z aplikacji bankowych poza App Store. Inną możliwością jest zezwolenie na instalację aplikacji z zewnętrznych źródeł za pomocą prostszego i bardziej wygodnego mechanizmu. Takie rozwiązanie może pomóc w zwalczaniu piractwa i ułatwić proces instalowania aplikacji.

07. Inne zmiany

Oprócz powyższych sześciu głównych innowacji w najnowszym systemie pojawi się wiele innych drobniejszych zmian. Oto niektóre z nich:

  • Nowe ustawienia Always-on Display, które umożliwią wyświetlanie widżetów lub powiadomień, gdy ekran jest stale podświetlony.
  • Ulepszenia wbudowanego wyszukiwania Spotlight, które mogą zostać dodane do tego elementu systemu.
  • Dodatkowe opcje dynamicznej wyspy, które pozwolą użytkownikom wykorzystać tę funkcję na pełną skalę.

iOS 17 to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji systemu operacyjnego od Apple. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele przecieków i spekulacji na temat tego, co można się spodziewać po nowej wersji oprogramowania. Na podstawie tych informacji wyróżniliśmy sześć z nich.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top