iphon15pro 1

8 (możliwych) ekskluzywnych cech iPhone 15 Pro | Pro Max

Premiera iPhone 15 Pro coraz bliżej, więc mamy coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów Apple. Oto 8 możliwych cech iPhone 15 w wersji Pro.

W tym roku firma Apple prowadzi na rynek 4 nowe smartfony. Dziś skupimy się na wersji Pro. W poniższym wpisie przedstawimy Wam 8 możliwych ekskluzywnych cech iPhone’a 15 Pro i Pro Max, które mogą przyciągnąć uwagę użytkowników.

8 ekskluzywnych cech iPhone 15 Pro | 15 Pro Max

8 (możliwych) ekskluzywnych cech iPhone 15 Pro | Pro Max ciekawostki specyfikacja iPhone 15 Pro, najważniejsze funkcje iPhone 15 Pro, iphone 15 pro premiera, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, czym iPhone 15 Pro różni się od iPhone 14 Pro, ceny iPhone 15 Pro, Apple iPhone 15 Pro  Premiera iPhone 15 Pro coraz bliżej, więc mamy coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów Apple. Oto 8 możliwych cech iPhone 15 w wersji Pro. ip15pro 2
źródło: 9to5mac.com
  • Układ A17 Bionic: oczekuje się, że modele iPhone’a 15 Pro będą wyposażone w najnowszy układ A17 Bionic, który jest oparty na procesie produkcyjnym 3nm. Dzięki temu nowe smartfony w wersji Pro będą miał nie tylko większą wydajność, ale też dłuższy czas pracy na baterii.
  • Tytanowa obudowa: podobnie jak Apple Watch Ultra, iPhone 15 Pro może zostać wyposażony w tytanową obudowę, co zapewni urządzeniu większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale też bardziej luksusowy wygląd.
  • Ultracienkie ramki i zakrzywiony ekran: podobnie jak najnowsze modele zegarków Apple Watch, najnowszy smartfon firmy Apple w wersji Pro będzie miał ultracienkie zakrzywione ramki wokół wyświetlacza.
  • Wsparcie Wi-Fi 6E: urządzenie podobnie jak najnowsze MacBooki Pro otrzyma obsługę standardu Wi-Fi 6E, który zapewni szybszy transfer danych i bardziej stabilne połączenia bezprzewodowe. To szczególnie ważne w dobie rosnącej liczby urządzeń podłączanych do sieci Wi-Fi w domu czy w biurze.
  • Zwiększona ilość pamięci RAM: tegoroczne modele w wersji Pro będą wyposażone w 8 GB pamięci RAM, podczas gdy standardowe modele nadal będą miały 6 GB pamięci RAM. Dodatkowa pamięć RAM może pozwolić aplikacjom takim jak Safari na utrzymywanie większej ilości treści działających w tle, zapobiegając ponownemu ładowaniu aplikacji po ponownym otwarciu.
  • Nowe przyciski dotykowe: iPhone’y 15 Pro będą wyposażone w nowe dotykowe przyciski głośności i zasilania, przynajmniej według Kuo. Analityk powiedział, że urządzenia będą wyposażone w dwa dodatkowe silniki Taptic, które zapewnią dotykowe sprzężenie zwrotne symulujące naciskanie przycisków bez ich fizycznego przesuwania, podobnie jak przycisk Home w najnowszym iPhone SE.
  • Zwiększony Zoom optyczny: według Kuo iPhone 15 Pro Max będzie wyposażony w peryskopowy teleobiektyw. Może to doprowadzić do pojawienia się zoomu optycznego co najmniej 6x, w porównaniu do 3x w modelach iPhone 14 Pro.

Tegoroczne smartfony giganta z Cupertino powinny zostać oficjalne zaprezentowane na początku września.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

 

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top