Apple

860 milionów osób korzysta z płatnych usług Apple

Apple ma obecnie ponad 860 milionów płatnych abonentów we wszystkich swoich usługach powiedział wczoraj dyrektor finansowy firmy Luca Maestri.

Podczas ogłaszania wyników finansowych za III kwartał 2022 roku, o których pisaliśmy tutaj, Maestri powiedział Apple ma ponad 860 milionów abonentów, co stanowi wzrost o 160 milionów w ciągu zaledwie ostatnich 12 miesięcy. Apple nie zapewnia podziału liczby abonentów na usługi, ale Maestri powiedział, że wzrost był bardzo zauważalny w ofertach takich jak Apple TV+ i Apple Arcade.

860 milionów osób korzysta z płatnych usług Apple ciekawostki Apple  Apple ma obecnie ponad 860 milionów płatnych abonentów we wszystkich swoich usługach powiedział wczoraj dyrektor finansowy firmy Luca Maestri. AppleOne

Apple pobiło oczekiwania analityków w trzecim kwartale, odnotowując 82,96 mld dolarów przychodów. Sprzedaż iPhone’ów wzrosła o 2,5%, natomiast sprzedaż komputerów Mac, iPadów, urządzeń Wearables, Home i akcesoriów spadła w ujęciu rocznym ze względu na ograniczenia w dostawach i czynniki makroekonomiczne.

A Ty z których płatnych usług firmy Apple korzystasz?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top