9 września Sony opowie o przyszłości PlayStation 5 ciekawostki PS5, playstation 5 pl, playstation 5  Sony zaplanowało specjalne wydarzenie na 9 września, podczas którego firma będzie opowiadać o przyszłości PlayStation 5. Czekacie? PS5

9 września Sony opowie o przyszłości PlayStation 5

Sony zaplanowało specjalne wydarzenie na 9 września, podczas którego firma będzie opowiadać o przyszłości PlayStation 5. Czekacie?

Przez większość czasu prezentacji Sony opowie o grach, które planuje wydać na sezon jesienno-zimowy, w tym gry PlayStation Studios. Możliwe też, że firma zaprezentuje ostateczną wersję oprogramowania PS5, które jest obecnie w fazie beta. Zawiera kilka ulepszeń GUI, w tym dźwięk 3D dla wbudowanych głośników telewizora i wbudowane gniazdo pamięci M.2.

9 września Sony opowie o przyszłości PlayStation 5 ciekawostki PS5, playstation 5 pl, playstation 5  Sony zaplanowało specjalne wydarzenie na 9 września, podczas którego firma będzie opowiadać o przyszłości PlayStation 5. Czekacie? PS5 1 623x350

Podczas prezentacji najprawdopodobniej nie zobaczymy żadnych innowacjach sprzętowych. Wątpliwe jest również to, że firma wprowadzi nowy system VR. Sony najprawdopodobniej opowie również o różnicach między nową i starą wersją PlayStation 5.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry