A jednak! Jailbreak najnowszego iOS 9.3 możliwy ciekawostki kiedy jailbreak iOS 9.3, jailbreak iOS 9.3, iPhone, iPad, iOS 9.3, Cydia, Apple  Wczoraj informowaliśmy was o zamknięciu luk w wersji testowej iOS 9.3, które podobno uniemożliwiają wykonanie Jailbreak. Cydia 1300x700

A jednak! Jailbreak najnowszego iOS 9.3 możliwy

Wczoraj informowaliśmy was o zamknięciu luk w wersji testowej iOS 9.3, które podobno uniemożliwiają wykonanie Jailbreak.

Zdaje sobie sprawę z tego, że wielu czytelników czeka tylko na odpowiednią okazję, aby odblokować wszystkie zabezpieczenia systemu operacyjnego i odpowiednio zmodyfikować go pod własne preferencje. Wydaje mi się, że wszyscy czekają do oficjalnej premiery 9,3 i wydanie narzędzia przez Lukę Todesco, ale to się nie wydarzy.

W styczniu bieżącego roku Todesco na swoim kanale YouTube pokazał działający Jailbreak na pierwszej wersji rozwojowej 9.3. Na wideo można było ujrzeć działającą Cydię i niektóre rozszerzenia systemowe, obecnie nie wiemy, które słabe punkty zablokowało Apple, aby uniemożliwić proces.

Mam dla was dobrą wiadomość, Luka potwierdził, że jego Jailbreak nadal działa na iOS 9.3 beta 5. Wszystko za sprawą odpowiedzi na pytanie Stefana Essera (ion1c), który obecnie zajmuje się tym samym i szukaniem nowych zabezpieczeń.

Nie popadajcie w hurraoptymizm, pamiętajcie, że Todesco nie wyda narzędzia, ułatwiającego Jailbreak i na razie nie zmieni zdania. Dobrze wiedzieć, że to nadal możliwe i sądzę, że niedługo Pangu lub TaiG podejmą odpowiednie działania w tej kwestii.

Od czasu wydania iOS 9.1 temat ucichł (to prawie 4 miesiące). Ta wersja systemu operacyjnego wyeliminowała większość słabych punktów pozwalających na odblokowanie iOS 9. – 9.0.2.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry