abcFaktury ? jesienna reforma funkcjonalności polecane, ciekawostki pobierz abcFaktury, nowa wersja abcFaktury, abcFaktury download, abcfaktury  Tegoroczny jesienny wiatr przywiał do Polski wiele zmian ? mamy nowych włodarzy miast, nowych (chociaż w pewnych rejonach bardzo często można odnieść wrażenie, że tak naprawdę starych) radnych, nowe wolne od pracy dni oraz? zupełnie nową wersję abcFaktury! abcFaktury baner 1

abcFaktury ? jesienna reforma funkcjonalności

Tegoroczny jesienny wiatr przywiał do Polski wiele zmian ? mamy nowych włodarzy miast, nowych (chociaż w pewnych rejonach bardzo często można odnieść wrażenie, że tak naprawdę starych) radnych, nowe wolne od pracy dni oraz? zupełnie nową wersję abcFaktury!

O ile są na tej liście pozycje, co do których możemy mieć pewne ?ale?, o tyle abcFaktury po reformie jest naprawdę warte uwagi.

abcFaktury ? jesienna reforma funkcjonalności polecane, ciekawostki pobierz abcFaktury, nowa wersja abcFaktury, abcFaktury download, abcfaktury  Tegoroczny jesienny wiatr przywiał do Polski wiele zmian ? mamy nowych włodarzy miast, nowych (chociaż w pewnych rejonach bardzo często można odnieść wrażenie, że tak naprawdę starych) radnych, nowe wolne od pracy dni oraz? zupełnie nową wersję abcFaktury! abc

Wersja 18.10.12 ? trochę koloru na długie jesienne wieczory

Przełomową wersją, która przyniosła zmiany jest v.18.10.12. Znajdziesz ją właśnie tu. Nowości zobaczysz już po uruchomieniu aplikacji. Program zaprezentuje Ci kolorowe ikony, dzięki którym nabrał nowoczesnego charakteru. W oczy rzucą Ci się duże pomarańczowe przyciski: Dodaj kontrahenta, Wystaw fakturę VAT, Sprzedaż. Dzięki nim obsługa programu stała się jeszcze bardziej intuicyjna i szybsza. Możesz ją dodatkowo usprawnić i dostosować do swoich potrzeb, dodając kolejne przyciski Szybkiego Uruchamiania. Każdy użytkownik może dodać przyciski z tymi funkcjami, których używa najczęściej. Co więcej, abcFaktury umożliwia przełączenie widoku rekordów do tej pory przedstawianych w formie tabeli (np. widoku kontrahentów) na modne ostatnio kafelki. Jak się przekonasz, nie każdy lifting musi boleć.

Moduł Płatności ? odpowiedź na wyczekiwane przez Klientów KP/KW

Na wyraźne prośby Klientów programiści BinSoft rozbudowali oprogramowanie, dodając do niego moduł Płatności. Teraz będziesz mógł wystawić dokumenty KP/KW i podpiąć je pod fakturę. Co więcej, wygenerujesz także raporty kasowe. Nową, a dla wielu użyteczną funkcją, są Rozliczenia kontrahentów. Mimo że generują i aktualizują się automatycznie, możesz ręcznie wymusić ich aktualizację. Ten nowy moduł dopełnia funkcjonalności abcFaktury ? programu do obsługi sprzedażowej najmniejszych firm.

Sprostasz wymaganiom RODO

abcFaktury posiada funkcje zwiększające Twoje bezpieczeństwo korzystania z aplikacji. Baza danych programu jest szyfrowana z użyciem algorytmu AES256. Ponadto w oknie Konfiguracja bazy danych (wywoływanym z menu Opcje), znajdziesz nową zakładkę ? Bezpieczeństwo. Właśnie tam ukryte zostały narzędzia pozwalające zarządzać bezpieczeństwem Twoich haseł:

  • wymuszanie złożoności hasła
  • wymuszanie cyklicznej zmiany hasła

W tym samym miejscu ustawisz szyfrowanie wszystkich załączników zapisywanych w programie oraz szyfrowanie generowanych w nim plików .pdf.

Jeśli chodzi o zarządzanie bazą kontrahentów ? tutaj mamy dwie nowe funkcje:

  • Anonimizuj kontrahenta ? usunięte zostaną dane pozwalające na identyfikację kontrahenta, ale zachowane zostaną te niezbędne do celów statycznych oraz faktury nie starsze niż 5 lat,
  • Pobierz kopię danych kontrahenta ? wygenerowane zostanie raport ze wszystkimi informacjami, jakie posiadamy na temat konkretnego kontrahenta.

bsxEDI ? szybka ? błyskawiczna wymiana danych

Użytkownikom abcFaktury udostępniony został stworzony przez BinSoft system elektronicznej wymiany plików ? bsxEDI W przypadku abcFaktury bsxEDI pozwala na wymianę faktur. Wystawiona przez użytkownika abcFaktury faktura sprzedażowa, trafi wprost do widoku faktur zakupowych innego użytkownika abcFaktury lub użytkownika innego programu BinSoft wyposażonego w moduł Sprzedaż. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nie musisz się bać, że dokumenty dostaną się w niepowołane ręce. Więcej o bsxEDI poczytasz tutaj.

Koniec roku ? czas na zmiany

Koniec roku to zawsze czas zmian i podsumowań. Dlaczego więc nie miałbyś zmienić swojej wersji abcFaktury na nową? Pamiętaj, że niczym elfy Świętego Mikołaja, zespół BinSoft bez wytchnienia pracuje nad rozwijaniem swoich produktów. W odróżnieniu od elfów ? w BinSoft pracują cały rok, dlatego dbaj o to, aby mieć możliwie jak najnowszą wersję swojego oprogramowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top