Krzysiek Borek10.01.2017
Activator, Flipswitch i FlipControlCenter kompatybilne z iOS 10

Ryan Petrich jest jednym z najpopularniejszych i szanowanych programistów w społeczności zebranej wokół Jailbreak. Najwięcej zyskał dzięki wydaniu wtyczki Activator, pozwalającej na dodanie gestów, które upraszczają korzystanie z urządzenia mobilnego.

Na szczęście 3 z jego najlepszych wtyczek współpracują z iOS 10, choć na razie to wersje testowe. Są nimi Activator, FlipSwitch i FlipControlCenter.

Osobiście jestem fanem tej ostatniej, ponieważ pozwala ona dodać więcej skrótów do Centrum Sterowania. Dzięki niej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć włącznik LTE, lokalizacji i trybu oszczędzania energii (LPM). Dodatkowo użytkownik może zmienić skróty do domyślnych aplikacji dostępnych w Centrum Sterowania na inne, wybrane przez siebie.

Wtyczki działają z iOS 10.1.1 i są darmowe, wystarczy dodać źródło autora → http://rpetri.ch/repo , odświeżyć Cydię i pobrać te, które was interesują. To nie wszystko, dodanie kompatybilności z iOS 10 oznacza, że większość wtyczek korzystających z Activator również działa z w miarę najnowszą kompilacją oprogramowania układowego dla urządzeń mobilnych Apple.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek