Krzysiek Borek20.02.2018
ADATA wprowadza do swojej oferty ładowarkę indukcyjną CW0050

Do tej pory firma ADATA kojarzyła mi się wyłącznie z dyskami SSD, pamięcią do komputerów lub kablami dla iPhone’a. Właśnie dlatego nie spodziewałem się, że będą w stanie wprowadzić do sprzedaży ładowarkę indukcyjną, kompatybilną z większością urządzeń mobilnych.

CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co oznacza kompatybilność z większością urządzeń mobilnych z Androidem i najnowszymi iPhone’ami (8,8 Plus i X).

Ładowanie urządzenia jest dziecinne proste, ponieważ wystarczy położyć je na ładowarce, aby rozpocząć proces ładowania indukcyjnego. Zastosowanie technologii odpowiedzialnej za wykrywanie wielu przedmiotów na ładowarce przeciwdziała rozpoczęciu ładowania w momencie, gdy na ładowarce znajduje się kolejny metalowy obiekt.

Producent nie oszczędzał na podzespołach i dzięki temu ładowarka naładuje nasze urządzenie poprawnie i zgodnie ze standardem Qi. Nie zapomniano również o wielu systemach chroniących przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem, przepięciem i zbyt wysokim prądem ładowania.

W tym momencie ładowarka jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych (białym i czarnym), a konstrukcja jest niezwykle poręczna. Oprócz samej ładowarki otrzymujemy również kabel microUSB, a jej cena wynosi 49,99 zł. Poza tym ładowarka CW0050 jest objęta roczną gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek