Photoshop na iPad

Adobe wydało sporą aktualizację Photoshop na iPad

Firma Adobe wydała aktualizację swojego edytora zdjęć Photoshop na iPad, dodając szereg nowych narzędzi, w tym Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości czy usuwanie tła.

Wszystkie nowe funkcje jeszcze bardziej zbliżają aplikację na iPada do komputerowej wersji programu Photoshop. Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości umożliwia wykorzystanie sztucznej inteligencji do wypełniania zawartości na podstawie otaczającego obrazu.

Adobe wydało sporą aktualizację Photoshop na iPad ciekawostki Photoshop na iPad  Firma Adobe wydała aktualizację swojego edytora zdjęć Photoshop dla iPad, dodając szereg nowych narzędzi, w tym Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości czy usuwanie tła. PS 1

Narzędzie Usuń tło służy do usuwania tła z obrazu za pomocą jednego kliknięcia, podczas gdy Selektor portretu tematu pozwala wybrać osoby na obrazie i doprecyzować szczegóły, takie jak kosmyki włosów i krawędzie ubrania.

Adobe wydało sporą aktualizację Photoshop na iPad ciekawostki Photoshop na iPad  Firma Adobe wydała aktualizację swojego edytora zdjęć Photoshop dla iPad, dodając szereg nowych narzędzi, w tym Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości czy usuwanie tła. PS 2

Inne innowacje w Photoshopie dla iPada obejmują przeglądarkę czcionek oraz automatyczny ton, kolor i kontrast. Ponadto firma ‌Adobe zaktualizowała aplikację do rysowania Fresco. Oba programy można pobrać z App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top