OneTech31.03.2019
Advoider Lite – aplikacja, która wie za ile zaczną i za ile skończą się reklamy na danym kanale TV

Denerwują Was reklamy telewizyjne, które nagle się pojawiają podczas oglądania Waszego ulubionego programu? Od teraz otrzymacie powiadomienie na chwilę przed pojawieniem się i chwilę przed zakończeniem reklamy.

Wszystko za sprawą darmowej aplikacji Advoider Lite. Jak widzicie na poniższych screenach aplikacja wie za ile rozpocznie się i za ile skończy się reklama na konkretnym kanale. Czyli w czasie trwania reklamy można spokojnie iść do kuchni zrobić sobie coś do przegryzienia, a na chwilę przed końcem reklamy apka wyśle do nas specjalne powiadomienie i będziemy wiedzieli, że mamy już wracać.

Sama aplikacja jest dostępna za darmo, ale niestety do prawidłowego działania potrzebna jest subskrypcja, która kosztuje 4,99 zł miesięcznie lub 23,99 zł przy opcji półrocznej.

Na pewno wielu z Was już się zniechęciło i powiedziało sobie po co piszemy o takich aplikacjach. Postanowiłem napisać ponieważ po instalacji otrzymujemy 14 dni do pełnego dostępu zupełnie za darmo.

Zatem jeśli macie ochotę przetestować Advoider Lite i zobaczyć jak działa przez 2 tygodnie zupełnie za darmo to link do App Store znajdziecie poniżej.

[app 1438860783]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl