OneTech21.04.2019
AirDots, Redmi AirDots i AirDots Pro, czyli bezprzewodowe słuchawki Xiaomi dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach

Lubicie produkty Xiaomi? Jeśli tak to ten wpis jest właśnie do Was. Poniżej mamy  trzy bardzo fajne bezprzewodowe słuchawki Xiaomi, które aktualnie są dostępne w specjalnych promocyjnych cenach.

AirDots to seria słuchawek, które są zupełnie pozbawione kabli. Czyli można powiedzieć, że są to takie jakby klony AirPodsów od Apple.

Xiaomi AirDots

Airdots to bardzo lekkie i niewielkie słuchawki z etui z funkcją powerbanka. Słuchawki są oczywiście kompatybilne zarówno z urządzeniami z iOS jak i Android. Airdots zapewniają około 12h pracy na jednym ładowaniu. Dzięki sterownikowi dynamicznemu, dźwięk wydobywający się z Airdots brzmi jeszcze bardziej naturalnie.

Normalna cena słuchawek w Polsce to ponad 210 zł. Po skorzystaniu z naszego kuponu będziecie mogli nabyć Airdots za jedyne 30,99$, czyli za około 120 zł.

Kupon: BHADots

Więcej na temat słuchawek a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Xiaomi Redmi AirDots

Redmi AirDots to najtańsze słuchawki z trzech opisywanych dzisiaj przeze mnie. Każda z dwóch słuchawek waży 4,1 g. Słuchawki oferują 4 godziny odtwarzania muzyki, a etui z wbudowaną baterią zwiększa ten wynik do 12 godzin. Słuchawki dostępne są zarówno w kolorze białym jak i czarnym.

Normalna cena słuchawek w Polsce to około 220 zł. Po skorzystaniu z naszego kuponu będziecie mogli nabyć Redmi AirDots za jedyne 27,59$, czyli za niecałe 110 zł.

Kupon: WRedmiAD

Więcej na temat słuchawek a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

AirDots Pro

AirDots Pro to również lekkie słuchawki. Każda ze słuchawek waży zaledwie 5,8g. Na jednym ładowaniu możemy słuchać muzyki przez 4 godziny. Ten model również posiada etui z powerbankiem, które jest w stanie zapewnić nam dodatkowe 10 godzin pracy. AirDots Pro wspierają gest. W ten sposób można uruchomić asystenta, czy sterować odtwarzaną muzyką.

Normalna cena słuchawek w Polsce to waha się w przedziale 400-500 zł. Po skorzystaniu z naszego kuponu będziecie mogli nabyć Airdots Pro za jedyne 59,99$, czyli za około 230 zł.

Kupon:  WDotsPro

Więcej na temat słuchawek a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

-10% na inne produkty Xiaomi

Oprócz tego mamy dla Was specjalny kupon rabatowy MISALE10, który pozwala na uzyskanie rabatu -10% na inne produkty Xiaomi. Więcej na ten temat dowiecie się – tutaj.

Kolejne promocje już wkrótce!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl