AirPlay 2 i HomeKit zaczyna docierać do pierwszych telewizorów Sony polecane, ciekawostki Sony, na jakich telewizorach sony, AirPlay 2  Nie jest już konieczne posiadanie centrum multimedialnego Apple TV, aby zapewnić naszemu telewizorowi AirPlay 2 i HomeKit. Sony

AirPlay 2 i HomeKit zaczyna docierać do pierwszych telewizorów Sony

Nie jest już konieczne posiadanie centrum multimedialnego Apple TV, aby zapewnić naszemu telewizorowi AirPlay 2 i HomeKit.

Apple zdecydowało się dodać te technologie w niektórych telewizorach wiodących producentów. Wiele modeli Samsunga już je zawiera, podobnie jak niektóre modele LG. Teraz przyszedł czas na Sony.

AirPlay 2 i HomeKit docierają do telewizorów Sony poprzez aktualizację oprogramowania: Android TV 9. Ta wersja zawiera także obsługę Dolby Atmos.

AirPlay 2 i HomeKit zaczyna docierać do pierwszych telewizorów Sony polecane, ciekawostki Sony, na jakich telewizorach sony, AirPlay 2  Nie jest już konieczne posiadanie centrum multimedialnego Apple TV, aby zapewnić naszemu telewizorowi AirPlay 2 i HomeKit. AppleTV 650x350

Wsparcie AirPlay 2 i HomeKit otrzymują następujące modele telewizorów Sony:

  • 2018 : A9F, Z9F
  • 2019 : A9G, Z9G, X950G, X850G

Dzięki AirPlay 2 możemy wysłać zawartość naszego iPhone’a, iPada lub Maca do telewizora. Jest to ważne w przypadku, gdy chcesz odtwarzać na nim Apple TV +, ponieważ niestety Sony nie planuje się wprowadzenia aplikacji Apple TV na swoje telewizory.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry