AirPlus - gumowe etui dla AirPods z bezprzewodowym ładowaniem ciekawostki bezprzewodowe ładowanie airpods, Apple, AirPlus dla airpods, AirPlus  Bezprzewodowej ładowarki od Apple jak nie było tak nie ma, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej rzeczy, które mogą zastąpić AirPower. etui 1

AirPlus – gumowe etui dla AirPods z bezprzewodowym ładowaniem

Bezprzewodowej ładowarki od Apple jak nie było tak nie ma, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej rzeczy, które mogą zastąpić AirPower.

Jedną z nich jest AirPlus, czyli gumowe etui dla AirPods, które sprawi, że za jedyne 15 dolarów będziemy mogli bezprzewodowo naładować nasze słuchawki od Apple.

AirPlus - gumowe etui dla AirPods z bezprzewodowym ładowaniem ciekawostki bezprzewodowe ładowanie airpods, Apple, AirPlus dla airpods, AirPlus  Bezprzewodowej ładowarki od Apple jak nie było tak nie ma, więc w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej rzeczy, które mogą zastąpić AirPower. etui

Etui dostępne jest w sześciu kolorach. Grubość pokrowca to jedyne 2,5mm. Z tyłu etui zamontowany został specjalny otwór pozwalający przypiąć do etui klucze.

Normalna cena etui to 30 dolarów, ale gdy zamówicie je do 20 lipca, to cena AirPlus wyniesie jedyne 15 dolarów. Więcej na temat etui znajdziecie na stronie kikstarter.com.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top