OneTech11.07.2019
AirPods 3-generacji pojawią się jeszcze w tym roku?

Od wydania AirPods 2-gen minęło tak naprawdę niewiele czasu, ale w sieci już pojawiają się pierwsze informacje o nowej generacji bezprzewodowych słuchawek Apple.

Według analityków Wedbush, firma zamierza pokazać AirPods 3 przed końcem tego roku. Nowością będzie ochrona przed wodą IP67 / 68 i nowy design.

Według ekspertów Wedbush, Apple po raz pierwszy przeprojektuje projekt słuchawek – nowy produkt zyska „sportowy” wygląd. Analitycy nie sprecyzowali, co ma mają myśli, ale można założyć, że słuchawki zyskają nowy specjalny uchwyt, który pozwoli bezpiecznie trzymać je w uszach podczas treningu.

Ponadto AirPods 3 otrzyma pełną ochronę przed wodą – standard IP67 / IP68. Jednak, jak wykazały testy, nawet pierwszą generację słuchawek można używać podczas deszczu.

Od pewnego czasu w sieci krążyły również pogłoski, że zaktualizowane AirPods otrzymają także specjalne czujniki do śledzenia zdrowia, oraz matowy futerał w stylu Apple Pencil . Analitycy nie skomentowali jednak tych funkcji.

Teraz przejdź do najciekawszej rzeczy – ceny. Analitycy prognozują, że AirPods 3 staną się droższe. Nie ma co się dziwić. Cena niestety jak narazie nie jest znana. Nowy model nie zastąpi AirPods drugiej generacji, a będzie po prostu sprzedawany równolegle.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl