airpods3

AirPods 3 oficjalnie zaprezentowane

Na dzisiejszej konferencji „Unleashed” firma Apple wreszcie zaprezentowała długo przez wszystkich wyczekiwane, budżetowe AirPodsy trzeciej generacji.

Produkt ma nieco odmienioną obudowę i brak silikonowych końcówek. Usunięto również kilka funkcji, aby obniżyć cenę.

AirPods 3 oficjalnie zaprezentowane ciekawostki specyfikacja AirPods 3, polska cena AirPods 3, co nowego w AirPods 3, cena AirPods 3, AirPods 3 Na dzisiejszej konferencji „Unleashed” firma Apple wreszcie zaprezentowała długo przez wszystkich wyczekiwane, budżetowe AirPodsy trzeciej generacji. AirPods3 1

Najważniejszym punktem nowych AirPods jest atrakcyjna, tańsza cena, dzięki czemu są bardziej dostępne. Jednak firma Apple wprowadziła pewne zmiany, aby było to możliwe:

 • Brak aktywnej redukcji szumów (ANC).
 • Brak silikonowych końcówek dousznych.

Nowości i ulepszenia:

 • Pałąk wydaje się krótszy niż AirPods drugiej generacji.
 • Chip Apple H1.
 • Dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos umożliwiający słuchanie 3D.
 • Czujnik siły w pałąku do sterowania muzyką i dźwiękiem.
 • IPX4 Odporność na pot i wodę zarówno dla pąków, jak i etui ładującego.
 • Adaptacyjny EQ z AirPods Pro.
 • Parowanie jednym dotknięciem.
 • Dłuższa żywotność baterii, łącznie 30 godzin słuchania.
 • Obsługa ładowania bezprzewodowego opartego na MagSafe.

Apple twierdzi, że AirPods 3 zostały całkowicie przeprojektowane. Nowa konstrukcja zawiera czujnik siły w teraz krótszym trzpieniu, umożliwiając sterowanie połączeniami i odtwarzaniem muzyki za pomocą systemu gestów ściskania. Gigant z Cupertino twierdzi, że nowy kodek mowy AAC-ELD przyniesie poprawę jakości połączeń FaceTime. Obsługa dźwięku przestrzennego i Dolby Atmos również poprawi wrażenia z użytkownania, chociaż Atmos jest obsługiwany tylko w Apple Music.

AirPods 3 oficjalnie zaprezentowane ciekawostki specyfikacja AirPods 3, polska cena AirPods 3, co nowego w AirPods 3, cena AirPods 3, AirPods 3 Na dzisiejszej konferencji „Unleashed” firma Apple wreszcie zaprezentowała długo przez wszystkich wyczekiwane, budżetowe AirPodsy trzeciej generacji. AirPods 3 summary

Jeśli chodzi o funkcje, to nowe słuchawki mogą być zlokalizowane za pomocą aplikacji Znajdź. Poprawiono również żywotność baterii w AirPods 3, która teraz wynosi aż 6 godzin. AirPods 3 można ładować za pomocą MagSafe i ładowania bezprzewodowego. Na jednym ładowaniu etui może czterokrotnie naładować AirPods.

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki można kupić w przedsprzedaży już dzisiaj. Cena AirPods 3 w Polsce wynosi 949 zł. Oficjalna sprzedaż w sklepach rozpocznie się od 25 października. Więcej na temat nowych słuchawek znajdziecie na stronie producenta – w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top