AirPods

AirPods już niebawem nauczą się monitorować Twoje zdrowie

Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple ma plany wprowadzenia funkcji zdrowotnych do AirPods. Nowości będą gotowe w ciągu roku lub dwóch.

W ostatnich latach pojawiały się już informacje o tym, że AirPods będą wyposażone w funkcje monitorowania stanu zdrowia użytkowników, ale nie udało się wprowadzić tych funkcji w życie. Jednak źródła Gurmana twierdzą, że technologia monitorowania zdrowia za pomocą AirPods jest już prawie gotowa do wdrożenia.

Co będą monitorować nowe słuchawki?

AirPods już niebawem nauczą się monitorować Twoje zdrowie ciekawostki monitorowanie zdrowia w AirPods, AirPods otrzymają funkcję monitorowania zdrowia, AirPods  Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple ma plany wprowadzenia funkcji zdrowotnych do AirPods. Nowości będą gotowe w ciągu roku lub dwóch. AirPodsPro

Według niektórych źródeł, nie tylko będą mierzyć temperaturę i tętno, ale także będą oferować funkcje zdrowotne związane z nasłuchiwaniem. Nie jest jednak jasne, jakie dokładnie będą to funkcje.

Jeśli jednak spekulacje się sprawdzą, to AirPods będą kolejnym produktem Apple, który umożliwi monitorowanie stanu zdrowia użytkownika. Obecnie najbardziej zaawansowanym urządzeniem w tej dziedzinie jest zegarek Apple Watch, który umożliwia pomiar tętna, EKG, monitorowanie snu, a także wiele innych funkcji związanych ze zdrowiem.

Wprowadzenie funkcji zdrowotnych do AirPods byłoby krokiem naprzód w dziedzinie technologii noszonej. Słuchawki bezprzewodowe są już teraz bardzo popularne, a umożliwienie użytkownikom monitorowania ich zdrowia za pomocą tych urządzeń zwiększyłoby ich wartość.

AirPods już niebawem nauczą się monitorować Twoje zdrowie ciekawostki monitorowanie zdrowia w AirPods, AirPods otrzymają funkcję monitorowania zdrowia, AirPods  Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple ma plany wprowadzenia funkcji zdrowotnych do AirPods. Nowości będą gotowe w ciągu roku lub dwóch. AppleWatch

Dodatkowo, ze względu na fakt, że AirPods są mniejsze i lżejsze niż Apple Watch, użytkownicy mogliby nosić je cały czas, co pozwoliłoby na jeszcze dokładniejsze monitorowanie ich zdrowia.

Wprowadzenie funkcji zdrowotnych do AirPods może mieć także pozytywny wpływ na branżę medyczną. Dane zebrane za pomocą tych urządzeń mogą pomóc lekarzom w diagnozowaniu chorób i ocenie stanu zdrowia pacjenta.

Wprowadzenie funkcji zdrowotnych do AirPods jest bardzo interesującym i obiecującym krokiem w dziedzinie technologii noszonej. Mimo że nie wiemy jeszcze dokładnie, jakie będą to funkcje, to już teraz możemy być pewni, że Apple będzie dążyło do wprowadzenia innowacji, które pozwolą nam lepiej zatroszczyć się o nasze zdrowie.

Co myślicie na ten temat? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na ten temat.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top