AirPods Max 2 z dotykowym sterowaniem? ciekawostki   Amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych zatwierdziło zgłoszenie patentowe Apple, które opisuje sterowanie dotykowe w przyszłych słuchawkach AirPods Max. AirPodsMax 2 2

AirPods Max 2 z dotykowym sterowaniem?

Amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych zatwierdziło zgłoszenie patentowe Apple, które opisuje sterowanie dotykowe w przyszłych słuchawkach AirPods Max.

Obrazy dołączone do dokumentów patentowych pokazują powierzchnię dotykową na zewnętrznej stronie jednego z nauszników. To nie pierwszy raz, kiedy Apple otrzymało patent na sterowanie dotykowe AirPods Max – firma ma co najmniej trzy patenty związane z tą technologią.

AirPods Max 2 z dotykowym sterowaniem? ciekawostki   Amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych zatwierdziło zgłoszenie patentowe Apple, które opisuje sterowanie dotykowe w przyszłych słuchawkach AirPods Max. airpodsmax2

Oprócz powierzchni dotykowej urządzenie wyposażone jest również w jeden lub więcej procesorów, a także kość pamięci do wykonywania określonych poleceń.

Warto dodać, że pod koniec 2020 roku, kiedy firma wprowadziła AirPods Max z Digital Crown, zespół projektowy produktu udzielił wywiadu japońskiemu portalowi Casa BRUTUS w którym powiedzieli, że przetestowali sterowanie dotykowe w AirPods Max, ale ostatecznie zdecydowali się na koronkę. Być może sterowanie dotykowe pojawi się w AirPods Max 2.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry