AirPods Pro 2 będą miały zupełnie nowy wygląd ciekawostki AirPods Pro 2 wyglad, AirPods Pro 2 kiedy, AirPods Pro 2  Znany analityk Min-Chi Kuo podzielił się nowymi informacjami na temat AirPods Pro 2. Jak się okazuje druga generacja bezprzewodowych słuchawek Apple będzie się sporo różnić od pierwszej generacji. AirPodsPro2 1300x700

AirPods Pro 2 będą miały zupełnie nowy wygląd

Znany analityk Min-Chi Kuo podzielił się nowymi informacjami na temat AirPods Pro 2. Jak się okazuje druga generacja bezprzewodowych słuchawek Apple będzie się sporo różnić od pierwszej generacji.

Po pierwsze, nowe AirPods Pro 2 będą miały zupełnie nowy wygląd, podobny do Beats Fit Pro, a także nowe czujniki do śledzenia stanu zdrowia użytkownika.

AirPods Pro 2 będą miały zupełnie nowy wygląd ciekawostki AirPods Pro 2 wyglad, AirPods Pro 2 kiedy, AirPods Pro 2  Znany analityk Min-Chi Kuo podzielił się nowymi informacjami na temat AirPods Pro 2. Jak się okazuje druga generacja bezprzewodowych słuchawek Apple będzie się sporo różnić od pierwszej generacji. beats

Według Kuo nowe AirPods Pro otrzymają wsparcie dla Apple Lossless oraz zaktualizowane etui ładujące, które będzie w stanie emitować dźwięk w celu określenia swojej lokalizacji. Co ciekawe, w sieci pojawiły się już zdjęcia etui na AirPods Pro z wycięciem na głośniki.

AirPods Pro 2 będą miały zupełnie nowy wygląd ciekawostki AirPods Pro 2 wyglad, AirPods Pro 2 kiedy, AirPods Pro 2  Znany analityk Min-Chi Kuo podzielił się nowymi informacjami na temat AirPods Pro 2. Jak się okazuje druga generacja bezprzewodowych słuchawek Apple będzie się sporo różnić od pierwszej generacji. airpodspro 2

Warto zauważyć, że wszystkie obecne modele słuchawek Apple, w tym AirPods 3. generacji, AirPods Pro i AirPods Max, nie obsługują bezstratnej transmisji dźwięku. Wynika to z faktu, że gadżety odtwarzają dźwięk przez Bluetooth, ograniczając je do kodeka AAC. Analityk szacuje, że Apple sprzeda około 18-20 mln sztuk słuchawek w 2022 roku.

Oczekuje się, że druga generacja słuchawek Pro pojawi się w sprzedaży jesienią 2022 roku

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top