AirPods Pro 2 mogą być dostępne w dwóch rozmiarach polecane, ciekawostki Apple AirPods Pro 2, Apple, AirPods Pro 2  Informator o pseudonimie Mr White opublikował na Twitterze zdjęcia rzekomych komponentów nadchodzących słuchawek Apple AirPods Pro drugiej generacji, które zostaną wydane w 2021 roku. AirPodsPro2

AirPods Pro 2 mogą być dostępne w dwóch rozmiarach

Informator o pseudonimie Mr White opublikował na Twitterze zdjęcia rzekomych komponentów nadchodzących słuchawek Apple AirPods Pro drugiej generacji, które zostaną wydane w 2021 roku.

Zdjęcia przedstawiają komponenty obecnego modelu AirPods Pro oraz dwie różne długości kabli do rzekomych AirPods Pro 2. White twierdzi, że nowe słuchawki douszne firmy Apple będą dostępne w dwóch rozmiarach.

Wcześniej Bloomberg poinformowało, że AirPods Pro drugiej generacji otrzymają bardziej kompaktowy okrągły kształt. Najprawdopodobniej wkładki douszne będą wyglądać jak zestawy słuchawkowe Google Pixel Buds i Samsung Galaxy Buds.

Ponadto zauważono, że zaktualizowane AirPods Pro 2 otrzymają nowy układ bezprzewodowy W2, ale nie jest jeszcze jasne, co to oznacza.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry