airpods2

AirPods Pro 2 mogą mieć mnóstwo nowych funkcji

AirPods Pro 2, czyli następna generacja słuchawek Apple może oferować wiele nowych funkcji, w tym monitorowanie tętna.

Serwis 52Audio donosi, że otrzymał nowe informacje na temat słuchawek AirPods Pro 2 i na podstawie tych danych stworzył rendery zdradzające wygląd najnowszych dousznych słuchawek giganta z Cupertino.

AirPods Pro 2 mogą mieć mnóstwo nowych funkcji ciekawostki specyfikacja AirPods Pro 2, nowe funkcje w AirPods Pro 2, co nowego w AirPods Pro 2, Apple AirPods Pro 2, AirPods Pro 2  AirPods Pro 2, czyli następna generacja słuchawek Apple może oferować wiele nowych funkcji, w tym monitorowanie tętna. airpods pro 2022
AirPods Pro 2

Słuchawki AirPods Pro 2 wyglądają bardzo podobnie do słuchawek AirPods Pro i AirPods 3.

W porównaniu z obecnymi modelami, nadchodzące słuchawki AirPods Pro mogą mieć kilka nowych funkcji:

  • Zaktualizowany układ scalony H1: nowy H1 będzie wyposażony w zaktualizowany układ SiP i funkcję samoadaptacyjnej redukcji szumów. Obejmuje on również zwiększoną wydajność i jeszcze bardziej zoptymalizowane zużycie energii.
  • Znajdź mnie: słuchawki AirPods Pro 2 powinny obsługiwać funkcję Znajdź mnie, co pozwoli na ich zlokalizowanie za pomocą aplikacji Lokalizator. Wcześniejsze plotki wskazywały, że w obudowie będzie wbudowany głośnik, który umożliwi użytkownikom odtwarzanie dźwięku w celu odnalezienia urządzenia.
  • Monitorowanie tętna: w słuchawkach AirPods Pro pojawią się czujniki zdrowia, które pozwolą monitorować tętno.
  • Pomiar temperatury: czujnik tętna może również obsługiwać pomiar temperatury, ale firma 52Audio twierdzi, że funkcja ta jest jeszcze testowana.
  • Poprawa dźwięku: oczekuje się, że AirPods Pro 2 będą miały taką samą akustykę jak AirPods 3, dzięki “połączeniu niestandardowych jednostek napędowych o wysokiej amplitudzie i wzmacniaczy o wysokim zakresie dynamiki”. Uwzględnione zostaną takie funkcje jak samoadaptacyjna korekcja dźwięku, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy oraz współdzielenie dźwięku.
  • USB-C: Słuchawki AirPods Pro 2 mogą być wyposażone w port USB-C zamiast Lightning.
  • Aparaty słuchowe: Firma 52Audio twierdzi, że słuchawki AirPods Pro 2 mogą pełnić funkcję aparatu słuchowego. Dźwięk może “przechodzić przez obudowę ładowarki i być przesyłany do słuchawki w celu wzmocnienia i odtworzenia dźwięku”, co ma pomóc osobom niedosłyszącym lepiej słyszeć, co dzieje się w ich otoczeniu. Serwis uważa, że to, co wcześniej uważano za uchwyt na smycz z boku obudowy AirPods Pro 2, jest w rzeczywistości jakimś rodzajem funkcji aparatu słuchowego.

Co sądzicie o tych możliwych innowacjach?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top