AirPods Pro 2 mogą zostać zaprezentowane w II kwartale 2022 r. ciekawostki premiera AirPods Pro 2, AirPods Pro 2 kiedy, AirPods Pro 2  Apple pracuje nad AirPods Pro 2, według Marka Gurmana z Bloomberga i analityka Ming-Chi Kuo. Niestety nie jest znana dokładna data premiery. AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 mogą zostać zaprezentowane w II kwartale 2022 r.

Apple pracuje nad AirPods Pro 2, według Marka Gurmana z Bloomberga i analityka Ming-Chi Kuo. Niestety nie jest znana dokładna data premiery.

MacRumors, powołując się na @FronTron, informuje, że nowa wersja słuchawek z aktywną redukcją szumów zostanie zaprezentowana w drugim kwartale 2022 roku. Źródła przewidują, że sprzedaż rozpocznie się w trzecim.

AirPods Pro 2 mogą zostać zaprezentowane w II kwartale 2022 r. ciekawostki premiera AirPods Pro 2, AirPods Pro 2 kiedy, AirPods Pro 2  Apple pracuje nad AirPods Pro 2, według Marka Gurmana z Bloomberga i analityka Ming-Chi Kuo. Niestety nie jest znana dokładna data premiery. airpodspro 2

Osoba poufna skomentowała, że ​​jego informacje pochodzą ze źródła w łańcuchu dostaw. Wcześniej Mark Gurman powiedział, że Apple stara się, aby AirPods Pro 2 były bardziej kompaktowe. Firma testuje słuchawki o „bardziej zaokrąglonym kształcie”, który wypełnia większość ucha, powiedział. Jednak zmiana formatu okazała się trudnym zadaniem, więc firma ostatecznie może zrezygnować z tej decyzji.

Przypomnijmy, w maju reporterzy Bloomberga informowali, że najnowsze słuchawki Pro otrzymają zaktualizowane sensory z naciskiem na śledzenie aktywności fizycznej. Podobno model otrzyma również wsparcie dla bezprzewodowego ładowania MagSafe i ochrony przed wodą co najmniej IPX-4, a także czujniki wykrywania skóry, jak w AirPods 3.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top