AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 – nowe szczegóły i możliwa data premiery

AirPods Pro 2, czyli następca dousznych słuchawek Pro powinien pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Poznaliśmy także nowe szczegóły na temat słuchawek.

Wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo potwierdza, że słuchawki AirPods Pro 2 powinny wejść do produkcji w drugiej połowie roku, a ich premiera spodziewana jest w ostatnich miesiącach 2022 roku.

W swoim wpisie na Twitterze Kuo wyjaśnia, że masowa produkcja słuchawek AirPods Pro 2 rozpocznie się latem, a Apple ma je zaprezentować jesienią, prawdopodobnie podczas wydarzenia związanego z iPhone 14. Analityk dodaje również, że AirPods Pro 2 będą produkowane w Wietnamie, ponieważ Apple od pewnego czasu stara się zmniejszyć swoją zależność od Chin.

AirPods Pro 2 - nowe szczegóły i możliwa data premiery ciekawostki airpods pro 2022, AirPods Pro 2-gen, airpods pro 2 release date, AirPods Pro 2 kiedy, airpods pro 2 generacja, airpods pro 2 cena, AirPods Pro 2  AirPods Pro 2, czyli następca dousznych słuchawek Pro powinien pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Poznaliśmy także nowe szczegóły na temat słuchawek. AirPodsPro2

Jeśli chodzi o funkcje i oczekiwane zmiany, Kuo przewiduje, że obudowa ładująca słuchawek AirPods Pro 2 będzie nadal wyposażona w port Lightning, co oznacza brak przejścia na technologię USB-C. Takiej zmiany można się spodziewać dopiero w trzeciej generacji wkładek dousznych.

Inne oczekiwane cechy słuchawek AirPods Pro 2 to nowy wygląd, dodanie funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej oraz obsługa odtwarzania dźwięku w formacie Lossless.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top