airpodspro2

AirPods Pro 2 – wszystkie informacje o baterii

Dłuższy czas pracy na baterii AirPods Pro 2 jest częściowo osiągnięty dzięki zastosowaniu fizycznie większych baterii – wynika z oficjalnych dokumentów.

W porównaniu z pierwszą generacją AirPods Pro, Apple twierdzi, że model drugiej generacji oferuje dodatkowe 1,5 godziny pracy na baterii z aktywną redukcją szumów, co daje łącznie sześć godzin.

Dokumenty w zidentyfikowanej bazie 3C ujawniają, że AirPods Pro 2 mają baterię o pojemności 49,7 mAh. To wzrost o 15 procent w stosunku do pojemności 43,24 mAh w AirPods Pro pierwszej generacji.

AirPods Pro 2 - wszystkie informacje o baterii ciekawostki pojemnosc baterii airpods pro 2, bateria w airpods pro 2, AirPods Pro 2  Dłuższy czas pracy na baterii AirPods Pro 2 jest częściowo osiągnięty dzięki zastosowaniu fizycznie większych baterii - wynika z oficjalnych dokumentów. AirPods2 2

Z kolei w obudowie MagSafe do ładowania AirPods Pro drugiej generacji pojemność baterii wynosi 523 mAh, co stanowi wzrost o zaledwie 4 mAh w stosunku do poprzedniego modelu. Według Apple, obudowa MagSafe Charging Case drugiej generacji AirPods Pro oferuje sześć dodatkowych godzin pracy na baterii, co daje łącznie 30 godzin słuchania z włączoną aktywną redukcją szumów. Jest więc bardzo prawdopodobne, że dłuższy czas pracy na baterii w Charging Case pochodzi głównie z ulepszeń w słuchawkach.

Poza fizycznie większymi bateriami, chipy H2 i czujniki wykrywające skórę w drugiej generacji AirPods Pro również przyczyniają się do dłuższego czasu pracy na baterii poprzez lepszą wydajność.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top