AirPower będzie kosztować $149 i trafi do sprzedaży pod koniec września? polecane, ciekawostki ile kosztuje airpower, cena, apple airpower cena, AirPower  AirPower, czyli bezprzewodowa ładowarka, która zapowiedziana została już chyba ponad rok temu, w końcu ma trafić do sprzedaży. Cieszycie się? AirPower

AirPower będzie kosztować $149 i trafi do sprzedaży pod koniec września?

AirPower, czyli bezprzewodowa ładowarka, która zapowiedziana została już chyba ponad rok temu, w końcu ma trafić do sprzedaży. Cieszycie się?

Jak podają Chińskie źródła, te same, które kilka miesięcy temu opublikowały pierwsze zdjęcia 18W ładowarek USB-C, bezprzewodowa ładowarka AirPower ma kosztować 1000 juanów, czyli w przybliżeniu $145. Zaokrąglając cena AirPower będzie wynosić najprawdopodobniej $149.

AirPower będzie kosztować $149 i trafi do sprzedaży pod koniec września? polecane, ciekawostki ile kosztuje airpower, cena, apple airpower cena, AirPower  AirPower, czyli bezprzewodowa ładowarka, która zapowiedziana została już chyba ponad rok temu, w końcu ma trafić do sprzedaży. Cieszycie się? Airpower

Zdaniem Marka Gurmana, ładowarka trafi do sprzedaży do końca września, czyli obstawiam, że nastąpi to wraz z trzema nowymi iPhone?ami.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top