AirTag

AirTag pomógł odnaleźć sprzęt fotograficzny o wartości 7000 USD

Fotografowi mieszkającemu w Australii udało się odzyskać sprzęt o wartości 7000 dolarów dzięki… Apple AirTag.

AirTag okazuje się być łatwym (i niedrogim) sposobem na odzyskiwanie zgubionych lub skradzionych przedmiotów. Najnowsza historia pochodzi z Australii, gdzie Graham Tait, fotograf mieszkający w Sydney, był w podróży służbowej, na której to złodzieje ukradli jego sprzęt z samochodu zaparkowanego przed hotelem, w którym się zatrzymał. Wartość sprzętu wyniosła około 7000 USD.

AirTag pomógł odnaleźć sprzęt fotograficzny o wartości 7000 USD ciekawostki Apple, AirTag  Fotografowi mieszkającemu w Australii udało się odzyskać sprzęt o wartości 7000 dolarów dzięki... Apple AirTag. sprzet 1

Tait powiedział, że zostawił AirTag w torbie na laptopa, a drugi w plecaku z całym sprzętem fotograficznym. Dzięki AirTag i aplikacji Znajdź udało mu się namierzyć lokalizację skradzionych przedmiotów. Po wezwaniu policji fotografowi udało się odzyskać wszystko, w tym portfel, aparat, laptop i kamerę GoPro.

A Czy Tobie kiedykolwiek udało się odzyskać cenne przedmioty przy użyciu AirTag?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top